Neden Technopat Sosyal'i tercih ediyorsunuz?

Ömer1989

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Diğer forumlardan burayı sizin için farklı kılan özellikler nelerdir? Veya sizin için bu forumun diğer forumlardan eksiği var mıdır? Şu olsaydı veya olmasaydı daha iyi olurdu dediğiniz bir durum var mı bu forumda?

Teknik desteğe ihtiyacım olduğunda açmıştım hesabımı. Forumun en sevdiğim yanı ve bana göre diğerlerinden ayıran özelliği desteğin iyi ve kullanıcılarının bilgili olması.

Diğer forumlardan burayı sizin için farklı kılan özellikler nelerdir? Veya sizin için bu forumun diğer forumlardan eksiği var mıdır? Şu olsaydı veya olmasaydı daha iyi olurdu dediğiniz bir durum var mı bu forumda?
Kurallar ile gelen saygı, kullanıcı kitlesinin bilgi seviyesi ve güven veren arayüz tasarımı yüzünden.

Uzun yıllardır başka bir forumu sık ve sürekli kullanıyordum. Technopat' a daha yeni dahil oldum. Technopatı E-ticaret sitelerindeki hepsiburada gibi görüyorum. Yıllardır kopamadım hepsiburadadan. Arayüzü basitliği kalitesi çok hoş. Technopatta aynı o şekilde basit sade ve rahat kullanılabilir bir arayüze sahip. Birde kullanıcı sayısıda çok olunca daha bir keyifli tabi.

Geri
Yukarı