Neden Technopat'ta LGBT konuları kilitleniyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu bir ideolojidir. Çin ve SSCB bunu tercih etmiş ve uygulamıştır. Bunun suistimalle ne alakası var?

Vasıflı insanların emekleri suistimal edildi ve vasıfsızlar arasında paylaşıldı. Hak etmeyen insanlar, hak eden insanların sırtından geçindi. Kısacası hırsızlık yapıldı. Bu suistimal değilse nedir?

Bu tarz konular çok ilgi görüyor çıkan tartışmalardan dolayı ve forumda gerçekten teknoloji ile ilgili yardıma ihtiyacı olan insanların konularına cevap yazılmıyor, bence kilitlenmesi gayet normal. Forum teknoloji forumu olarak öne çıkıyor kimse bu foruma girip biraz LGBT savunayım amacıyla kayıt olmamıştır diye düşünüyorum. Bana göre bu konuların burada tartışılması zaten saçma.

Dinimizde LGBT'nin yeri yok.

İslam'da eşcinsel olmak günah değil, eşcinsel ilişki yaşamak yasak. Doğuştan veya sonradan eşcinsel olan bir birey, ilişki yaşamadığı sürece dini açıdan problem yaşamaz.

Örnek: hiçbir canlı kendi hemcinsiyle ilişki yaşamaz.

Bonobo maymunları çiftleşme dönemleri dışında eşcinsel ilişki yaşayabiliyor. Onlarca canlıda bu ve benzeri davranışlar var.

Biz canlıyız hayvan değiliz.

Hayvan da canlı zaten.

İnsan da biyolojik olarak bir hayvandır. Ancak refleksiz bilincimiz sayesinde onlardan ayrılıyoruz.

Bu tarz konular çok ilgi görüyor çıkan tartışmalardan dolayı ve forumda gerçekten teknoloji ile ilgili yardıma ihtiyacı olan insanların konularına cevap yazılmıyor, bence kilitlenmesi gayet normal. Forum teknoloji forumu olarak öne çıkıyor kimse bu foruma girip biraz LGBT savunayım amacıyla kayıt olmamıştır diye düşünüyorum. Bana göre bu konuların burada tartışılması zaten saçma.
Az biraz daha hit alacağız diye yakında Kızlarsoruyor'a dönecek burasıda.

Kusura bakabilirsiniz fakat protesto adı altında "k*rdistan" sloganları atarak, özgürlük diye havlarken dininin emri olan başörtülü kadının başörtüsünü çekip hakaret ediyorlar. Buna saygı duymayan mod'a gerçekten helal olsun.

Bunlar da kanıt olsun diye atayım boşa onları savunmayın;

Doğuştan veya sonradan eşcinsel olan bir birey.
X ve Y kromozomu var. XX kız, XY erkektir. Başka kombinasyon yokken nasıl doğuştan olabiliyor anlatır mısınız? Hastalık diyorsanız tedavisi var. Merak ediyorum nasıl doğuştan acaba.

Dosya Ekleri

• oçlgbtilersü 2022-12-28 234859.png
    oçlgbtilersü 2022-12-28 234859.png
    2,1 MB · Görüntüleme: 40
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı