Konu dışı konuları neden kilitleniyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu soruya ne cevabınız var :)
O soruya gelecek en doğru cevap 1.sınıf hikaye kitaplarından başlayarak okuduğunu anlama kısmında kendisini geliştirmek olabilir. Veya olay zincirini birbirine bağlayabilmek.

@184424 konu kilitlendikten yarım saat sonra oturdum ve 5 sayfa mesajı teker teker okuyup paragraflarca cevap yazdım ve baştan savmış mı oldum? Eğer öyleyse bir daha kimseye de konu neden kilitlendi diye sorup tonla laf işitmem. Elimden geldiğince adil olayım, verilen vazifeyi en iyi şekilde yapayım dedikçe böyle yorumları görmek... Tamam, bir daha ben de kilitler geçerim daha mutlu olursun o zaman. Kusura bakma.
Pardon da hangi adil davranış var orada? Adamlar daha 5 sayfa eleştiri mesajı yazmış ve bam! Herkes eleştirisini yapmış sayılarak konuyu kilitlemişler. 🤣

O soruya gelecek en doğru cevap 1.sınıf hikaye kitaplarından başlayarak okuduğunu anlama kısmında kendisini geliştirmek olabilir. Veya olay zincirini birbirine bağlayabilmek.
Burada düpedüz uygunsuz üslup kullanıyorsunuz. Bu konu da kilitlenecek şimdi, iyi izleyelim.

Pardon da hangi adil davranış var orada? Adamlar daha 5 sayfa eleştiri mesajı yazmış ve bam! Herkes eleştirisini yapmış sayılarak konuyu kilitlemişler. 🤣
Peki neden oturup 8 paragraf mesaj yazan benden çıkarıyorsun öfkeni? Kilitlenmesi uygun görülmüş kilitlenmiş. Kilitlenmesine rağmen oturup 8 paragraf açıklama yapmaya çalıştım en azından.

1604502932770.png

Çok teşekkür ederim moderatör arkadaşlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı