Neden TR Twitch yayıncıları bu kadar egolu?

420645

Hectopat
Bazı yayıncıların Valorant kesitlerini izliyorum. Sürekli ölünce, öldüren adama "ghost" deyip duruyorlar. Bu beni aşırı tilt edip seyir zevkimi aşırı bozuyor, sizde de böyle mi?
Adamlar(bahsettiğim yayıncılar) Frankfurt serverinde oynayıp karşısına Rus geliyor ve Ruslara "ghost" deyip duruyor şaka gibi.:D

İsim vermiyorum ama bahsettiğim yayıncılar Türkiye Twitch denilince akla gelen isimler.

Fazla izleniyorsa ghost ihtimali olabilir. Ancak dediğinde haklısın, bir insan bir anda patlarsa çok egolu olur. Her insanın egosu olmalı tabii ki, ancak bunu abartmak saçma.

Neredeyse tüm rekabetçi oyunlarda sürekli ölüp sinirlenince "ghost" veya "hile" demeleri normal gibi, o sırada ghost olup olmadığını sorgulamıyorlar tabii ki. Anlık yükselmeden kaynaklı bence. Eminim çoğu kişi güzel oynayan birine hile demiştir, anlık olabiliyor böyle şeyler. 🙂Egoyla alakası yok bana göre.

Bizim ülkede sesi çok çıkan sevilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sesi çok çıkan = Ego.

Bazı yayıncıların Valorant kesitlerini izliyorum. Sürekli ölünce, öldüren adama "ghost" deyip duruyorlar. Bu beni aşırı tilt edip seyir zevkimi aşırı bozuyor, sizde de böyle mi?
Adamlar(bahsettiğim yayıncılar) Frankfurt serverinde oynayıp karşısına Rus geliyor ve Ruslara "ghost" deyip duruyor şaka gibi.:D

İsim vermiyorum ama bahsettiğim yayıncılar Türkiye Twitch denilince akla gelen isimler.

Egoyla alaksı olduğunu düşünmüyorum anlık yükselmeler. Hatta attıkları rage daha da komik hale geliyor. Fikrin değişmeyecekse izlemeyi bırakabilirsin.

Egodan değil, sinirden. Ben de saçma sapan ölünce "kesin hile ********" diyorum. Hile mi değil mi bilemem tabi, o anlık sinirle söylenen bir şey. Yayıncılar da hile demek yerine ghost diyorlar çünkü ghostlamak daha kolay, ilk akıla gelen o.

Fazla izlenenler neyse hani cidden ghost olma ihtimali var. Gecikme koyarsın olay çözülür. Onların dışında yüzlerce 10 izlenen valorant yayıncısı da kamerayı mapin üzerine koyup karşı ghost olabilir diye konuşuyor asıl komik olan bu.

Geri
Yukarı