Twitch neden bazı yayıncıları kayırıyor?

Bazı yayıncılar kayrılıyor mu ?

• Evet

Oy: 10 71,4%
  • Bazen

Oy: 2 14,3%
  • Hayır

Oy: 2 14,3%

• Oy verenlerin toplamı
    14

Xallt

Hectopat
Daha fazla  
Gençler bazı kategoride yayın yapan özellikle de kadın yayıncıların kayrıldığını fark ettim sizce de böyle mi?
İsim vermedim ama anlamışsınızdır zaten, sürekli olarak aynı içerik ile banlandıktan sonra yeniden yayın açıyorlar. Olan diğer yayıncılara oluyor her gün binlerce yayıncı suçsuz şekilde banlanırken diğerlerini kayrılması çok rahatsız etti beni.

Evet doğru, çünkü o yayıncıları tek elle izleyenler hem Twitch'e, hem de yayıncıya çok para kazandırıyorlar. Amoraunth (belki nickini yanlış yazmışımdır) kaç kere banlandı ve banı açıldı. Hatta bir keresinde yayında organı bile görünmüştü.

Evet doğru, çünkü o yayıncıları tek elle izleyenler hem Twitch'e, hem de yayıncıya çok para kazandırıyorlar. Amoraunth (belki nickini yanlış yazmışımdır) kaç kere banlandı ve banı açıldı. Hatta bir keresinde yayında organı bile görünmüştü.

Para kazandırdıkları doğru ama tek sebebi bu olsaydı diğer yayıncılar banlanır mıydı? Twitch neden pasif gelirini azaltsın ki.

Para kazandırdıkları doğru ama tek sebebi bu olsaydı diğer yayıncılar banlanır mıydı? Twitch neden pasif gelirini azaltsın ki.
Twitch'in her ay en kötü 100 bin dolar kazandıran yayıncısı mı umurundadır, yoksa 100-200 dolar kazandıran yayıncısı mı? Zaten banladıklarını da "bakın biz yasak şeyler yapanları banlıyoruz" deyip, topluluktan tepki çekmemek için banlıyorlar.

Geri
Yukarı