Neden Türkiye'de Eğitim Sistemi Çok Kötü?

Malesef. Öğrenciye aynı gün 10 tane ders veriyorlar bunları çalış diyorlar.

Çünkü kimse zeki olsun istemiyorlar. Herkes robot gibi yetişsin ki kimse akıllanmasın, düşünmesin, hayal etmesin. 16 sene okul okuyup da başarılı olabilmiş kaç kişi var? Başarılı olanlar ülkede durmayıp kaçıyor zaten. Bize de niteliksiz eleman kalıyor.

Ben Çok çalıştım Ama Unuttum Yarın Kısa bi tekrar yapıcam Konuları tekrar pekiştiricem 10 gün sürem kaldı
Yalnız bu yaptığınız yorulma psikolojisi. Sistemi kötülemek. Sistem bu, yapabilecek bir şeyler yok. Varsa bile sistemi biz değiştiremeyiz. Siz elinizden geleni yapın ve iyi bir lise kazanın. Kazanamazsanız bile kendini geliştirerek daha iyi yerlere gelmek için çabalayın. Maalesef durum bu.

Kazanamazsam Özel Okula gidicem Oda 10 bin tl den fazla edicek oda yeni bir bilgisayar alamıcam demek dandirik bilgisayarla Fortnite zamanı :C
Youtube'dan izlemek istese gider youtube'dan izler, forumdaki insanların fikirlerini merak etmiş tartışmak istemiş ki böyle bir konu açmış. Bunu anlamak çok da zor olmasa gerek.
Sonunda adamsın reis bende onu demek istedim arkadaşlar boş yaptığımı sanıyor amacım eleştirmek ve fikirlerinizi öğrenmek

Yeni konular

Geri
Yukarı