Neden Türkiye'de kalmak istersin?

Türkiye kötü bir ülke değil arkadaşlar zaman biraz ilerleyince toplarız diye düşünüyorum. Ama benim de elimde para olsa bende yurt dışına giderim. Aslında hepimiz kendi ülkemiz için çalışsa ve ülkemiz bize destek verse ilk 10 ekonomiye gireriz ama destek veren yok.
Aynen çok toparladık.(!)

Senin gibiler olduğu sürece bir adım ileriye gidemeyiz.
Ne demiş Atatürk: "umutsuz durumlar yoktur. Umutsuz insanlar vardır, ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim".

İstediğin kadar çabala bu ülkede torpilin yoksa hiçbir halt beceremezsin.

Onlarca krallar gibi proje varken TÜBİTAK'ın organik hoşaf makinesi midir nedir 1. seçmesi gibi.

Şirket isen yine bir şey başaramazsın, tekel firmalar devlete çalışıyor (Türk Telekom, doğuş vb.) Ve piyasa onların elinde, eğer adam kayırma yapmazsan ve paranın büyük kısmını onlara harcamazsan bu ülkeye bir gram yardımı olan yatırım, atılım, girişim yapamazsın.

Yapsan bile onlar bu ülkeye faydasını bırakmazlar açgözlülüklerinden.

Sadece mevcut iktidar değil hangisi gelirse gelsin durum böyle olacak çünkü şu an ülkedeki siyasette parti fark etmezsiniz yolsuzluk almış başını gidiyor.

Atatürk'ün sözüne bile haha atabilecek kadar loser olduğunuzu bilmiyordum 🤣
İstediğin kadar çabala bu ülkede torpilin yoksa hiçbir halt beceremezsin.

Onlarca krallar gibi proje varken TÜBİTAK'ın organik hoşaf makinesi midir nedir 1. seçmesi gibi.

Şirket isen yine bir şey başaramazsın, tekel firmalar devlete çalışıyor (Türk Telekom, doğuş vb.) Ve piyasa onların elinde, eğer adam kayırma yapmazsan ve paranın büyük kısmını onlara harcamazsan bu ülkeye bir gram yardımı olan yatırım, atılım, girişim yapamazsın.

Yapsan bile onlar bu ülkeye faydasını bırakmazlar açgözlülüklerinden.

Sadece mevcut iktidar değil hangisi gelirse gelsin durum böyle olacak çünkü şu an ülkedeki siyasette parti fark etmezsiniz yolsuzluk almış başını gidiyor.

İlk mesajımı okursan herkes ülkesi için çalışsa diyorum. Bu dediklerin hepsi zaten gelişmiş ülkelerde önlenen şeyler bunları kolay bir sekilde önleyebiliriz sadece halk algısı oluşmalı. Tabi bunu Technopat gibi yerde anlatmak ne kadar doğru bilmiyorum loser ve ergen kayniyor düzgün insanlar var onlara lafim yok lakin ergenlerin anlayabileceğini düşünmüyorum. Sözüm size değil yanlış anlaşılmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı