İnsanlar neden evde kalmak istemiyor?

Şu virüs olayları sayesinde aslında 18 yıldır karantinada olduğumu öğrendim vay be..
(Lütfen postumu görr sen gibi birisine rastlamadım bu hayatta konuşmak istiyorum seninle 😊)
Çünkü biz asosyaliz onlar sosyal biz evde sabahtan akşama kadar bilgisayar başında bilgi birikimimize bir şeyler katmaktan zevk alırken veyaaaa bazen hiç bir şey yapmadan oturmaktan sıkılmazken onlar öyle değil işte sıkılıyorlar evi sevmiyorlar kardeşim seni tanımak istiyorum bu arada ben de sen ile aynı durumdayım 16 yaşındayım ruh ikizimsin keşke aynı mahallede oturmuş olsaydık ne güzel anlaşırdık biliyor musun öyle böyle değil bayaa sıkı dostlar gibi olurduk çünkü gerçek bir arkadaş bulmaya o kadar açız ki ikimiz de beni anlayan benim zevklerimi anlayan bir insan çıkmasını istiyorsun istiyorsun karşına değil mi yanlış mıyım üstelik güven konusunda da sıkıntı olmaz ben insanlara güvenmek isterim güvenmediğim insanlardan kaçarım sen de asosyal olduğun için sen de bu durumdasındır umarım yani tam bir sıkı dost olurduk

Yeni konular

Geri
Yukarı