Neden TurboX alınmaz?

Senin gibiler her konuya al da gör, alınmaz, çöp deyip kestirip attığı için bu soruyu soruyor zaten. Olayı açıklamak yerine atarlı atarlı cevaplar yazmasanız herkes neyin ne olduğu anlayacak.

Bunu yapmak çok mu zordu?

1616693593844.png

Bu yazıya her defasında gülerim :D Çöplerin savaşı :D

Olay o değil işte. Demek istediğim:

Turbox, Izoly veya herhangi bir kalitesiz ürünler üreten/satan marka hakkında sorulan sorulara hep tekdüze cevaplar veriliyor. Attığın konulara bakarsan çoğunun alınmaz, çöp, bomba, leş vb. sözlerle nedeni açıklamadan, konu sahibine anlatmadan kestirip atıldığını görürsün.

Hele bir de bu soruları soran kişiye kızgın, üzgün, hahaha tarzı ifadeler bırakan kişiler var. Konu sahibi yeni bir üye ve bunları bilmiyor olabilir. Çoğu üye foruma yardım etmekten çok yardım almak için kaydoluyor.

Bu yüzden lafı kısa kestirip atmak yerine olayı açıklamak sana, bana diğer üyelere düşüyor. Biz anlatmazsak yeni gelen üyelerin hepsi bu soruları sormaya devam edecek ve net bir cevap bulamayacaktır. Sözüm sadece size değil, forumun büyük bir kısmına.

Hocam arkadaş haklı, araştırıp da yine de bunu konuyu açtıysa bilemem. Ama günahını almayın bence.

Hocam bana göre neden alınmazı sıralayayım. Öncelikle yok oyuncu kasası yok ışıklı mışıklı bunlar boş. i5 i7 yazıyorlar. Taktıkları 1.nesil işlemci. HDD'leri kronik sorunlu. Oyuncu bilgisayarı olarak geçiyor ama ekran kartları AMD Radeon HD. Teknik servisi müşteri hizmetleri berbat. Parçalar o kadar kötü ki yanlışlıkla ayağın çarpsın dökülecek tarzdan. Çoğu kasa zaten ikinci el parçalardan. PSU zaten elinde patlar. RAM ise berbat. 8 GB ama DDR3 mü 2 mi ne. Kısacası reklamı şatafatlı yapıyorlar ama içi boş.

Ben de almıyorum çünkü markayı bile yeni duydum.
Ben alalı 2 sene oldu daha içini açıp temizlemedim üşengeçlik oldu ama hala canavar gibi çalışıyor kasma yok tabi ilerde bilemeyiz turbox bilgisayar 3. Yılını dolduruyor

Hocam bana göre neden alınmazı sıralayayım. Öncelikle yok oyuncu kasası yok ışıklı mışıklı bunlar boş. i5 i7 yazıyorlar. Taktıkları 1.nesil işlemci. HDD'leri kronik sorunlu. Oyuncu bilgisayarı olarak geçiyor ama ekran kartları AMD Radeon HD. Teknik servisi müşteri hizmetleri berbat. Parçalar o kadar kötü ki yanlışlıkla ayağın çarpsın dökülecek tarzdan. Çoğu kasa zaten ikinci el parçalardan. PSU zaten elinde patlar. RAM ise berbat. 8 GB ama DDR3 mü 2 mi ne. Kısacası reklamı şatafatlı yapıyorlar ama içi boş.
Ben 2 yıl önce aldım özel toplattim i5 8600k işlemci taktırdım afox 8 GB ekran kartı var güç kaynağı platoon 800w simdige kadar açmadığı program calistirmadigi oyun yok 1 TB turbox SSD var bilgisayar 3.yilina giriyor ve 7000 TL ye topladım bilgisayarı ozamana göre süper fiyatlı

Herkes dedi bu sistemle evi havaya uçurursun dedi ama hiç öyle olmadı

Son düzenleme:

Geri
Yukarı