Neden webtekno csgo.exe yerine csrss.exe sonlandırıp mavi ekran aldı?

Yer
İstanbul,Üsküdar,Acıbadem
Daha fazla  
Bu nasıl iş? Gülmekten öldüm. Webtekno düşük yapılandırmalı bir bilgisayara CS:GO yükleyip CS:GO'yu açmayı denedi. Açamadı. Ardından CTRL+alt+Del yaparak görev yöneticisini açtı. Csgo.exe yerine csrss.exe(Client server runtime procsecss( istemci sunucu çalışma zamanı)) işlemini sonlandırdı ve Windows 7 bu sonlandırma işlemine dayanamayıp mavi ekran verdi. Webtekno neden bunu yaptı?
Not: Bu webtekno markasının adını karalamak veya webtekno markasını reklam yapmak değildir. Lütfen yorumlarınızı notu okuduktan sonra verin. ;)

Bu nasıl iş? Gülmekten öldüm. Webtekno düşük yapılandırmalı bir bilgisayara CS:GO yükleyip CS:GO'yu açmayı denedi. Açamadı. Ardından CTRL+alt+Del yaparak görev yöneticisini açtı. Csgo.exe yerine csrss.exe(Client server runtime procsecss( istemci sunucu çalışma zamanı)) işlemini sonlandırdı ve Windows 7 bu sonlandırma işlemine dayanamayıp mavi ekran verdi. Webtekno neden bunu yaptı?
Not: Bu webtekno markasının adını karalamak veya webtekno markasını reklam yapmak değildir. Lütfen yorumlarınızı notu okuduktan sonra verin. ;)
Gözlerinden kaçmış olabilir, çok bilgisayardan anlamıyorlar zaten, oyun falan yok yani.

Hangi video? Merak ettim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
. linke tıklarsan görürsün hangi video. Ama saniyesini bilmediğim için sonuna kadar izle. Not: Bu webtekno markasını reklam yapmak değildir.

WEBTEKNO bana biraz eğlence kanalı gibi geliyor ya çok teknik bilgileri yok gibi o yüzden şey etmemek lazım o kadar telefon deneyi olmasa o kadar büyürler miydi bilmiyorum ama hoşuma giden videoları var.

Yeni konular

Geri
Yukarı