Neden yağmur veya kar yağmıyor olabilir?

Bursa'da 7-8 yıl önce 2-3 günde bir kar yağardı şimdi 90 günlük hava durumunda kar göstermiyor. :(
90 günlük hava durumları tahminleri yanıltıcı olabiliyor, bunun yerine meteoroloji genel müdürlüğünün haftalık tahminleri daha tutarlı oluyor.

O kadar soğuk mu Afyon? Bazen böyle Moskova gibi soğuk yerlere gidesi geliyor insanın. 9 ay Kış, 3 ay İlkbahar havası böyle.
Ekim'den itibaren sıkı giyilmezse gerçekten hasta ediyor. Kar yağsa güzel şehir aslında da kar yok. Kışları gerçekten soğuk, Yazları ise gerçekten sıcak geçiyor.

Ayrıca tek sıkıntısı var; Batı'nın en gelişmemiş şehri olabilir.

Ekim'den itibaren sıkı giyilmezse gerçekten hasta ediyor. Kar yağsa güzel şehir aslında da kar yok. Kışları gerçekten soğuk, Yazları ise gerçekten sıcak geçiyor.

Ayrıca tek sıkıntısı var; Batı'nın en gelişmemiş şehri olabilir.
Yani ayaz var kar yok. Bilirim ben de o kötü hissi. Şu havada niye kar yok diyor insan. Boşuna mı donduk?

Yani ayaz var kar yok. Bilirim ben de o kötü hissi. Şu havada niye kar yok diyor insan. Boşuna mı donduk?
Sabahın 6'sında kar yağıyor aslında kışları, hemencecik eriyor. Genelde 6'da kalktığım için görüyorum ama böyle gün boyu falan yağsa çok daha güzel olacak, özellikle köy yerleşimlerinde yeni yağmış karlarla kaplı yerler çok güzel gözüküyor. :)

Sabahın 6'sında kar yağıyor aslında kışları, hemencecik eriyor. Genelde 6'da kalktığım için görüyorum ama böyle gün boyu falan yağsa çok daha güzel olacak, özellikle köy yerleşimlerinde yeni yağmış karlarla kaplı yerler çok güzel gözüküyor. :)
Sabah kalkıp pencereden bir bakıyorsun kar yağıyor. O keyfi hiç yaşayamadım. Annem bak kar yağıyor diye sabahın köründe kaldırır. O saatte bir Cami hocası ayakta olur bir biz.

Yeni konular

Geri
Yukarı