Neden yaşıtlarım bana gelmiyor?

Karşı cinsin ne düşündüğünü bilemem. Ama buraya efektli de olsa kendi fotoğrafını koymanın ileride pişmanlık yaratacağını söyleyebilirim. Keşke hiç açmasanız böyle konuları.

Belki böyle şeyleri umursayan biri değildi ama ya şu anda onu böyle biri yaptıysanız? (!) ☺️
Cidden bu tarz söylemler hiç hoş olmuyor.

Hocam 13 yaşındayım sizden büyük duruyorum, sizi kendileriyle yaşıt sandıkları için konuşmaya çalışıyorlar.

Tüm kızlar ego manyağı da değil, 1.5 yıl sonra okuldaki yakın bir kız arkadaşımla yeniden iletişime geçebildim hiç egosu yok, konuştuğum kızlarda egolu değil. Denk gelenler öyledir.

Hocam 13 yaşındayım sizden büyük duruyorum, sizi kendileriyle yaşıt sandıkları için konuşmaya çalışıyorlar.

Tüm kızlar ego manyağı da değil, 1.5 yıl sonra okuldaki yakın bir kız arkadaşımla yeniden iletişime geçebildim hiç egosu yok, konuştuğum kızlarda egolu değil. Denk gelenler öyledir.
Sanalda kendini 17 yaşlarında gösteren 14 yaşındaki ergen kızlar ?

Belki böyle şeyleri umursayan biri değildi ama ya şu anda onu böyle biri yaptıysanız? (!) ☺️
Cidden bu tarz söylemler hiç hoş olmuyor.
Hoş olmaması, ileride sıkıntı yaşamamasından iyidir. En iyi ihtimalle bile, biri bu konuyu bulup dalga geçse buna değer mi? Herkese açık bir forumda kişinin kendisini paylaşması çok hatalı bir davranış. Özellikle de böyle özele giren bir konu ile birlikte yapılması sorun yaratabilir. Steam hesabı paylaşmak gibi bir şey değil bu.

Haklısınız. İnternet aleminde yüzünüzü "bakın bu benim yüzüm" diyerek atmak pişmanlıktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı