Neden zayıf insanlar var?

Ne kadar yersem yiyeyim kilo alamıyorum, hiç güzel bir şey değil.
Aynı şey bende de var, ergenliktendir diye yorumluyorum şimdilik :) Sabah çift yumurtalı sucuklu yumurta, 2 tane tost, peynir zeytin bir de nescafe içtim. 4 saat sonra tavuk yedim akşamınan da tost ekmeğine sarelle sürdüm yedim o da tahminen 7 8 dilim. Akşam çok yiyemiyorum, yemek yemeyi ve her türlü yemeği seven bir insanım ama nedense son 1-2 ay içinde evde yapılan yiyecekler iştahımı açmıyor ve o yüzden kendimi yemem için zorlayamıyorum.

Aynı şey bende de var, ergenliktendir diye yorumluyorum şimdilik :) Sabah çift yumurtalı sucuklu yumurta, 2 tane tost, peynir zeytin bir de nescafe içtim. 4 saat sonra tavuk yedim akşamınan da tost ekmeğine sarelle sürdüm yedim o da tahminen 7 8 dilim. Akşam çok yiyemiyorum, yemek yemeyi ve her türlü yemeği seven bir insanım ama nedense son 1-2 ay içinde evde yapılan yiyecekler iştahımı açmıyor ve o yüzden kendimi yemem için zorlayamıyorum.
Ben 17 yaşına kadar 60 kiloydum, 17 yaşından sonra ve biraz GYM ile 6 ayda 20 kilo aldım, şu an 85 kiloyum.

Senin çirkinine ben güzel diyebiliyorsam o hala öznel midir?
Değildir ama sen yokluktan da o çirkine güzel diyor olabilirsin, güzellik kriterleri genel olarak çoğu kişiye göre aynıdır.

Senin çirkinine ben güzel diyebiliyorsam o hala öznel midir?

Ben buna çirkin diyorum sen güzel diyebilir misin? Diyemezsin. Kimse de demez. Diyen de kendini kandırır. Çirkin dediğin çirkindir zaten.
images.jpeg

Geri
Yukarı