Nedir bu LGBTQIA+ nefreti?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnanmış olduğum Tanrı ve onun bana buyurduğu din LGBT gibi oluşumlara karşı ve bunu şiddetle yasaklıyor. Her şey bu kadar basit aslında.
Senin inanmış olduğun din yasaklıyor. Adamlar için böyle bir şey yok.
Hocam kusura bakmayın ama hiçkimse sokak ortasın da atalarımın savaşarak kazandığı topraklar da ilişkiye giremez.
Trollse komik değilse daha komik bir yorum.

İnanmış olduğum Tanrı ve onun bana buyurduğu din LGBT gibi oluşumlara karşı ve bunu şiddetle yasaklıyor. Her şey bu kadar basit aslında.

Peki inandığın Tanrının yasakladığı her şeye uyuyor musun? Günahla doğuyoruz, günahla öleceğiz. Kimse temiz değil. Bence bu konuyu daha fazla uzatmayalım.

Hocam hayatımda böyle bir duyar görmedim bunu eşcinsellere nasıl bağladın onu da anlamadım vallahi tebrik ederim.
Peki hocam siz istediğiniz gibi davranın. Ha ama şunu söyleyeyim sokak ortasın da cinsel ilişkiye giren erkek/Kadın erkek/erkek fark etmez onları gören ve ağızlarını kıran kişilere taktir ederim o kadar.

Her ne kadar saygı duysam da bu görseli görmek midemi bulandırıyor fakat onların tercihi yapacak bir şey yok.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (88).png
    Ekran Görüntüsü (88).png
    1.006,5 KB · Görüntüleme: 46
Cinsiyetini değiştirmek beni ilgilendirmez ama gelip sosyal medyada bağıra bağıra ben cinsiyet değiştirenim diyenin amacı ilgi toplamaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı