Nedir bu LGBTQIA+ nefreti?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dinler LGBT'yi yasaklıyor mu? Yasaklıyor diyenler gördüm ancak herhangi bir kanıt bulamadım. Dinlerin çıktığı zamanlarda bu tür şeyler yaygın mıydı ki?

Peki hocam siz istediğiniz gibi davranın. Ha ama şunu söyleyeyim sokak ortasın da cinsel ilişkiye giren erkek/Kadın erkek/erkek fark etmez onları gören ve ağızlarını kıran kişilere taktir ederim o kadar.

Etik değil ama şiddet uygulayanı tebrik etmek daha da etik değil hocam.

Hocam kusura bakmayın ama hiçkimse sokak ortasın da atalarımın savaşarak kazandığı topraklar da ilişkiye giremez.
Aynen, sen kazandın sanki. O kadar milliyetçiysen profiline WWE koyma. Gereksiz yorumlar yapıyorsun. Saygı duyuyorum ama desteklemiyorum demek yerine boş ve aptalca yorumlar yapıyorsun.

Sosyal medyada paylaştı diye bir çift ölüm tehtidi bile alıyor, amaçları insanların ayrım yapmaması gözünüze sokuyor ki alışın.
Normal bir olay olsa herkes alışır ancak bu normal bir olay değil.

Lgbtliler çok dikkat çekmek istiyor. Sorun bence burada.

Yazdıklarımıza bakar mısınız? Kendi evlerinde yapsalar sorun yok neden gözlerimize sokuyorlar?
Sana ne bilader? Çıkartıp masaya mı vuruyorlar ne yapıyorlar? El ele geziyorlar en fazla taş çatlasa öpüşürler. Sana ne?
Cami durduk yere huzurunu bozuyorsa, sıkıntı sende.
Yoksa her insana saygım var.
İki erkeğin el ele gezmesi senin huzurunu bozuyorsa sorun da sende. Ben camilere gıcık oluyorum yazmadım. Sanırım anlamada da sorun oluyor kafa geriye gidince.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı