Nedir Bu Steam Egosu ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Gnk1622

Hectopat
Daha fazla  
Bir konu açılmış. Korsana inat steam profillerimizi paylaşalım diye. Ne bu steam egosu ? Bende korsan kullanmıyorum. Yani sadece oyunlarda. Cidden crackli kullanmayan kac kişi var ? Steam'imde sadece 1 oyun var oda CS:GO. Neden bu kadar ego kasıyorsunuz anlamıyorum. Ayrıca konu kilitlenmiş.

Bende korsan kullanmıyorum. Yani sadece oyunlarda. Cidden crackli kullanmayan kac kişi var ?
Dediğin konuyu incelersen kaç kişi olduğunu ve steam'ın sadece CS go'dan ibaret olmadığını görebilirsiniz.

Steam'in cs:go'dan ibaret olduğunu söylemedim. Sadece herkes bir ton oyun almış ve sergilemiş ama eminim herhangi bir virüs programı kullanımında adamlar site site geçerli lisans kodu aramıştır. Ayrıca adamlar yazmış korsana hayır! Ama onların korsandan anladığı tek şey korsan oyunlar. En basitinden bir müziği kaç kişi albümüyle satın alıyor? 1/10. Onlarda oyunla falan işi olmayanlar ara sıra müzik dinleyenler. Dinlemişken komple alayım diyen az kişilik tayfa.

Fazlasıyla müzik dinleyen birisiyim. Ve tüm müziklerim iTunes ve Spotify'da. Belki filmler daha ulaşılabilir seviyede olsaydı onları da iTunes üzerinden satın alabilirdim. Fakat arkadaşlarımla sürekli sinemaya giderim. Yani konunun hiç bir alakası yok. Bende ekran görüntümü koydum. Oyunlarımı toplasan 100 TL'yi geçmez. Ve sistemimde hiç bir korsan oyun yok.

Açtığın konu bence çok saçma! Dediğinin tercümesini ise Torrent varken neden orijinal ? Eğer yazılımcı, grafiker olsaydın inan ki sende orijinal kullanırdın. Emek denen bir şey var ve senin şu an crackli kullandığın uygulamaların yapımcıları sabah akşam bu programı nasıl daha iyi bir hale getiririm diye sabah akşam düşünüyor. Çok iyi hatırlarım Win Vista yeni çıktığında bir yaz harçlığımı biriktirip orijinalini almıştım. Bence yol yakınken crackli programları sil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açtığın konu bence çok saçma!Dediğinin tercümesini ise Torrent varken neden orjinal ? Eğer yazılımcı,grafiker olsaydın inanki sende orjinal kullanırdın.Emek denen bir şey var ve senin şu an crackli kullandığın uygulamaların yapımcıları sabah akşam bu programı nasıl daha iyi bir hale getiririm diye sabah akşam düşünüyor.Çok iyi hatırlarım Win Vista Yeni çıktığında bir yaz harçlığımı biriktirip orjinalini almıştım.Bence yol yakınken crackli programları sil.
Sana katılıyorum. Bir kez bile oynayacak olsan demosunu indir. Yok ama sürekli oynayacaksan satın alacaksın kardeşim. Kul hakkı diye bir şey var.

O konudaki insanların belki de birinin bile ismini bilmiyorsunuz, hemen de tanımışsınız. Müziği korsan kullandıklarını, yok antivirüsmüş oyunmuş falan bunları nereden biliyorsunuz merak ettim. Oyun bir ihtiyaç değildir. Alabiliyorsan alırsın, alamıyorsan oynamazsın.

O konudaki insanların belki de birinin bile ismini bilmiyorsunuz, hemen de tanımışsınız. Müziği korsan kullandıklarını, yok antivirüsmüş oyunmuş falan bunları nereden biliyorsunuz merak ettim. Oyun bir ihtiyaç değildir. Alabiliyorsan alırsın, alamıyorsan oynamazsın.
Aynen. Korsan oynayacaksan hiç alma, kul hakkına girme.

Çoğu insan bunu yapıyor dedim herkez budur demedim.

Son düzenleme:
Korsana para veremeyecek ve vermeyecek bir sürü insan var ama.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı