Nedir bu Windows 10 ve format at sevdası?

Dostum kim söylemiş Windows 10 sevdası diye elimde olsa Windows 8.1'e geçeceğim ama işte maalesef geçersem Kubuntu'yu silebilirim ondan sonra format at sevdası Windows kullanıcılarına özel ben Linux kullanıpda format at diyen görmedim pardon ama Windows=çöplük üzgünüm bu Windows'un tek özelliği oyun olmasa gerçekten girip isteyerek kullanıcağım bir işletim sistemi değil.
Çöplük de abartı oldu biraz... Windows=çöplük ise niye Windows kullanıyorsunuz? İhtiyaç için kullanıyorsanız ihtiyaçlarınız çöp mü?

Çöplük de abartı oldu biraz... Windows=çöplük ise niye Windows kullanıyorsunuz? İhtiyaç için kullanıyorsanız ihtiyaçlarınız çöp mü?

Windows'a oyun haricinde girmiyorum artık girmiyorum da adam akıllı ben Linux'da mutluyum.

3-5 bilgisiyle kendini yorum atmak zorunda hisseden kişi her soruna format önerir, şaşırmıyorum.
Ayrıca 2 çekirdek işlemcili, 2 GB RAM'li, HDD'li laptoplara Windows 10 öneren arkadaşlarda aynı şekilde ezberden gidiyorlar. Windows 7 desteği kesilmiş olabilir fakat bu laptop Windows 10'u kaldırmaz, kaldıramaz! İnatla herşeye Windows 10 öneriyorlar. Evet, Nokia telefonunuza da Windows 10 kurun arkadaşlar, sonuçta gelmiş geçmiş ve gelecek en iyi işletim sistemi.

Evet, Windows 10 fanboyluğu olabilir. Fakat Aynı olan şeyi Windows 7/8 kullanıcıları da yapıyor "Windows 7/8 Kur aBiiİ çOK iyi rAM tüKeMTİQoyr heEHUehE" bu da bir fanboyluktur. Yeter, herkes istediği Windows'u kullanabilir. Windows 7/8/10 hiçbirini savunmuyorum. Ama "Abİ şUAna gEÇ" diyenlere sinir oluyorum. (Windows düşmanlığım yoktur kavga etmeyin :D)

Evet, Windows 10 fanboyluğu olabilir. Fakat Aynı olan şeyi Windows 7/8 kullanıcıları da yapıyor "Windows 7/8 Kur aBiiİ çOK iyi rAM tüKeMTİQoyr heEHUehE" bu da bir fanboyluktur. Yeter, herkes istediği Windows'u kullanabilir. Windows 7/8/10 hiçbirini savunmuyorum. Ama "Abİ şUAna gEÇ" diyenlere sinir oluyorum. (Windows düşmanlığım yoktur kavga etmeyin :D)

Ben de sizi anlamıyorum. Neden konuşmaları büyük ve küçük harfler karışık yazıyorsunuz? Ne değişiyor?

Geri
Yukarı