Need for Speed Heat Duyuruldu

Payback'ten daha kötü olduğunu düşünüyorum. Polislerin fazla gösterilmesi Most Wanted'ı anımsattı. Modifiye seçenekleri bence Payback'ten fazla olmaz. En azından Underground 2 seviyesinde çeşitlilik olsa daha iyi olur ya da Pro Street tarzında kişiselleştirme seçenekleri olsa iyi olur. Şimdilik beğenmedim. Bir de Payback'teki arabayı geliştirmek için Jackpot tarzı oyunvari bir şey olmazsa iyi olur. İlk izlenim 👎

Bence, tamamen çöp bir oyun!
Grafik ve sinematik videolar haricinde bizi alakadar eden bir durum yok.

Yaşlı gözlerim bana oyun mu oynuyor, yoksa gerçekten konuda Payback rezaletini beğenenler mi görüyorum. :D Need for Speed ve Need for Speed Payback oyunları gerçekten kötü oyunlardı. Oyun dünyasında Forza Horizon 3 ve 4 olmasa hadi neyse diyeceğim de gerçekten Forza bu kadar kaliteli yarış oyunları çıkarırken Aspalth oyunlarından bozma Payback'i nasıl beğeniyorsunuz. :D

Bu fragman ile gaza gelenler buyursunlar 2015'de çıkan oyunun fragmanını izlesinler. Ne kadar da güzel gözüküyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı