Need for Speed Payback alınır mı?

Sizce değer mi arkadaşlar, güzel bir oyun mu, ya da önereceğiniz başka yarış oyumu var mı? Teşekkürler.

Güzeldir tavsiye ederim. Onun dışında Need for Speed: Heat, Forza Horizon 4, gibi oyunlara bakabilirsin. Sadece yarış istiyorum dersen Assetto Corsa ve F1 serisine bakabiirsin.

En zevk aldığım NFS oyunu olabilir. Henüz Heat'i oynama fırsatım olmadı. Modifiye seçenekleri de fazla, ben tavsiye ederim.
Şahsen ben Forza 4'den daha fazla zevk aldım bu oyunda.

Aslında Forza Horizon 4 o kadar eğlenceli değil doğrusu. Ben Payback'de çok eğleniyorum. Neredeyse tüm NFS oyunlarını oynadım aralarından en iyisi Payback. Forza Horizon oynamadım ama oynamak da istemem doğrusu. Oyun belki de benim için en iyi oyun olabilir. Ama benim için. Sen hangisini beğenirsen satın al.

Sizce değer mi arkadaşlar, güzel bir oyun mu, ya da önereceğiniz başka yarış oyumu var mı? Teşekkürler.
EA Play içinde NFS Heat ve Payback var bence 2-3 aylık EA Play al ikisini de oynarsın 😀

Bana kalırsa Forza Horizon 4 ikisinden de daha iyi oynanış sunuyor. İsterseniz onu da ilk aya 6TL vererek Game Pass ile oynayabilirsiniz.

Ea Play alma durumunuz varsa onu almanızı tavsiye ederim. Arkadaşlarıma aldırttım ve NFS Heat oyununu 5 kişi oynadık. Çok keyifli oluyor. Geceleri 5 kişi polislerden kaçmak birbirimizi polislerden kurtarmak vs bayağı keyifli ve eğlenceli. NFS Payback'te bu tarz bir şeyin olmaması çok kötü.

Bende Heat bittikten sonra başladım 4-5 saat kadar bir süredir oynuyorum ve gayet keyif alıyorum oyundan. Çünkü oyunda Drag - Drift gibi özlediğimiz türdeki yarışlarda var.

Arkadaşın dediği gibi 2-3 aylık EA Play almak daha mantıklı , diğer NFS ve EA oyunlarınıda oynayabilirsiniz.

Geri
Yukarı