Need for Speed serisinin en iyi oyunu nedir?

Need for Speed: The run.

Aga the Run'da ben arabayı kullanamıyordum, virajlara geldiğim zaman ne kadar yavaşlarsam yavaşlayayım direksiyonu çevirdiğim an araba kafayı yiyordu, mustang kullandığımdan mı zar zor dönüyordum bilmiyorum ama hiçbir oyunda araba kullanırken bu kadar sıkıntı çekmemiştim.

Linçlemeyin, ama ben Underground 2'yi bir MW 2005 kadar sevemedim.

MW 2005'de en sevdiğim NFS değildir. Güzeldi, ama belli bir süre sonra o koyu ve sarımtırak hava çok sıkıyor.

Shift serisi NFS olmamalıydı bence, zaten yapımcısı Black Box değildi.

The Run, Undercover, Carbon bunları çok severim. Ek olarak MW 2012'de sevmiştim. Her ne kadar MW 2012 hikaye ve has NFS havası olarak sönük kalsa da, çok eğlenceli.

Linçlemeyin, ama ben Underground 2'yi bir MW 2005 kadar sevemedim.

MW 2005'de en sevdiğim NFS değildir. Güzeldi, ama belli bir süre sonra o koyu ve sarımtırak hava çok sıkıyor.

Shift serisi NFS olmamalıydı bence, zaten yapımcısı Black Box değildi.

The Run, Undercover, Carbon bunları çok severim. Ek olarak MW 2012'de sevmiştim. Her ne kadar MW 2012 hikaye ve has NFS havası olarak sönük kalsa da, çok eğlenceli.
Underground 2 benim de en sevdiğim NFS oyunlarının sondan 2.si.
Most Wanted, The Run, Carbon severim ama Undercover kadar değil. Sorsalardı sıralamam böyle olurdu.
1. Undercover
2. Most Wanted
3. Carbon
4. The Run
5. Hot Pursuit (2010)
6. Underground 2
7. Underground
8. MW 2012
9. NFS 2015
10. NFS Heat
11. ProStreet
12. Payback
13. Shift

Son düzenleme:
Underground 2 benim de en sevdiğim NFS oyunlarının sondan 2.si.
Most Wanted, The Run, Carbon severim ama Undercover kadar değil. Sorsalardı sıralamam böyle olurdu.
1. Undercover
2. Most Wanted
3. Carbon
4. The Run
5. Hot Pursuit (2010)
6. Underground
7. The Shift
8. Most Wanted Reboot
9. NFS 2015
10. NFS Heat
11. NFS Payback
12. Underground 2
13. ProStreet.
Listen bence olmamış. Underground 2, Payback'in aşağısına konulacak kadar kötü bir oyun değil. Underground 2 ile Payback karşılaştırmasında Underground 2 ezer geçer.

Ek olarak ProStreet sonuncu sırayı hak etmiyor.

Listen bence olmamış. Underground 2, Payback'in aşağısına konulacak kadar kötü bir oyun değil. Underground 2 ile Payback karşılaştırmasında Underground 2 ezer geçer.

Ek olarak ProStreet sonuncu sırayı hak etmiyor.
Evet, benim birazcık karışık bir listem var. Evet, U2 ezer de geçer ama ben garip bir insanım zaten.
Herkesin sevdiği oyunu tek bir sevmem, herkesin nefret ettiği oyunu ben severim. :D

ProStreet'i en son sıraya koymamın nedeni NFS ProStreet'in pist yarışlarından oluşması. NFS sokak yarışlarıyla tanınmış bir oyun serisi. Bir de oyun gerçekçi. NFS serisinin amacı gerçekçilik değildi, arcade oyunu idi. En azından durumu bir nebze de olsa Undercover'da düzelttiler.
Bu yüzden son sıraya koydum.

Tamam çok kötü bir oyun değildi ama iyi bir oyun da değildi yani.

@292941 Bence iyi bir oyundu diyebiliriz, harika muhteşem değildi ama iyiydi.

Sokak yarışı havası ile pist yarışlarını harmanlamışlardı. Herkesin beğeneceği türden değildi.

Ben çok eğlenmiştim ProStreet oynarken mesela.

Geri
Yukarı