Need For Speed: Unbound Fiyatı Açıklandı!

Bu oyuna bu kadar para yerine nostalji oyunlarını oynamak daha iyidir, bundan sonra 500 üzeri fiyatlara alışmamız gerekiyor arkadaşlar hak etmese bile.

Toplam gelire göre olsaydı Lost Ark çok satanlar listesinde 2.sırada olamazdı. Çünkü oyun ücretsiz, sıralama en çok kütüphaneye eklenenler olarak yapılmış gibi gözüküyor.
Steam > Mağaza > Yeni ve Kayda Değer > Çok Satanlar orada koskocaman "Toplam gelire göre şu anda en çok satan 100 ürün" yazıyor. Enis Kirazoğlunun mw2 videosuna da bakabilirsin. Lost ark 9. sırada.

Steam > Mağaza > Yeni ve Kayda Değer > Çok Satanlar orada koskocaman "Toplam gelire göre şu anda en çok satan 100 ürün" yazıyor.
Sıralama sürekli değişiyor, her yorumda güncel sıralamayı söyleyeceksek işimiz yaş. Ben baktığımda 2.sıradaydı, sen baktığında 9.sırada, şu an da 7.sırada örneğin. Her halükarda ilk 10'da en az 3 farklı ücretsiz oyun var.

Ya açıklama yanlış yazılmış ya da gerçekten hasılata göre ancak oyun içi satın alımlar da dahil ediliyor her ne kadar bana mantıksız gelse de. Çünkü hasılata göre yapılan bir listede ücretsiz bir oyunun olmasını başka türlü açıklayamıyorum ben.

Son düzenleme:
Çünkü hasılata göre yapılan bir listede ücretsiz bir oyunun olmasını başka türlü açıklayamıyorum ben.
Hocam, dediğim gibi Enis Kirazoğlun'dan da böyle duydum ben. Sizin de dediğiniz gibi "oyun için alımlar da dahil ediliyor." çünkü hasılat getiren herhangi bir şey oyunun toplam gelirinden sayılıyor. Bu sebeple tutup 8-9 kişi mw2 alınca çok fazla sıra atlayıp ilk sıralara oturuyor.

@Shadow Ace nostalji oyunlar falan diyorsun eyvallah da onların fiyatı da artıyor :D bu oyunların fiyatı artınca, nostalji oyunların fiyatının artmayacağının bir garantisi yok ki.

Haklısınız hocam fakat o zaman paraya kıyacak mecburen zaten yeni NFS oyunları çok sarıyor diyemem bana göre bu oyuna bu para çok, ne zaman güzel iş çıkarır o zaman bu fiyata değer diyebiliriz hocam ama öbür türlü bu fiyata bana göre açıkçası bu oyuna bu para çok fazla bana göre bu fiyatı hak etmiyor görüşündeyim hocam, sizin fikrinizede saygı duyarım garantisi tabii ki yok eski nostalji oyun fiyatlarının artmayacağının garantisini veremem o yüzden sizde haklısınız hocam, mecburen oynamak isteyen oyuncu bu parayı verip oynayacak ya da indirimdeyken alacak ama çoğu oyuncu direkt bu fiyat bandında alacağını pek sanmıyorum NFS fanları hariç hocam.

Ve an itibariyle Call of Duty Modern Warfare 2'nin ilk çıkış fiyatının da üstünde çıkarak çıkışta fiyat bakımından en yüksek oyun oldu.

Standart Edition: 1199.99TL
Deluxe Edition: 1399.99TL
Oyunları artık %90 indirime girince alacağız herhalde. Gerçi aldığımız oyunlar kütüphanede bekliyordu, iyi oldu bu fiyatlar. Boşuna para harcamayız.

Yeni konular

Geri
Yukarı