Need for Speed: Unbound oynanış videosu yayınlandı!

Çizgi film gibi oyun, hiç beğenmedim Unbound’u.

Oyun çıktığında rezil olman için söyleyecek tek kelimeye ihtiyacım olmayacak, kendini rezil ettin zaten... Git biraz gameplay kavramını öğrendikten sonra ateş ve su oyna benim küçük kardeşim.

Aynen benim hiç trailer izlememiş cahil kardeşim. Kanat çıkacak zaten araba havalanınca değil mi? Barbie elbise giydirmece gibi de arabaya kırmızı elbise giydiriyoruz güzel mi? Git biraz trailer kavramını öğrendikten sonra belki sistemin kaldırır ise he biraz da yeteneğin varsa alırsın kendini rezil eden sensin zaten. Oyun çıkınca burada milyon tane linç yiyeceksin.

Aynen benim hiç trailer izlememiş cahil kardeşim. Kanat çıkacak zaten araba havalanınca değil mi? Barbie elbise giydirmece gibi de arabaya kırmızı elbise giydiriyoruz güzel mi? Git biraz trailer kavramını öğrendikten sonra belki sistemin kaldırır ise he biraz da yeteneğin varsa alırsın kendini rezil eden sensin zaten. Oyun çıkınca burada milyon tane linç yiyeceksin.

Adamlar kendileri açıkladı zaten o efektler olacak diye millete sallamadan önce gitte EA'nin açıklamaları oku.

Aynen benim hiç trailer izlememiş cahil kardeşim. Kanat çıkacak zaten araba havalanınca değil mi? Barbie elbise giydirmece gibi de arabaya kırmızı elbise giydiriyoruz güzel mi? Git biraz trailer kavramını öğrendikten sonra belki sistemin kaldırır ise he biraz da yeteneğin varsa alırsın kendini rezil eden sensin zaten.
Hiçbir şey bildiğin yok, konuşmaya gelince konuşuyorsun ama. Git gameplay ne demek öğren, sonra konuş. Al sana direkt olarak resmi hesaptan video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video üzerine, efektler kapanıyor mu diye soranlara da cevapları:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sen EA'den daha iyi biliyorsun ne nedir ne değildir ama hani belki oyun yapımcıları senden daha bilgili olabilir bu konuda. Sanmıyorum tabi senin kadar bilebileceklerini ama mazur gör artık onları da.

Bak mesela bu fotoğraf da yalandır. Oyun içi görüntü ama trailer diye koymuşlar bunu da. Aynen. Bilmiyorsan bilmiyorum demeyi öğren, ondan önce de üslubunu düzelt. Derdini anlatmaktan daha çok karşındakinle kavga ediyorsun.
d6619d00-screenshot-2022-10-11-210008.png

Oyun çıkınca burada milyon tane linç yiyeceksin.
Oyun çıkınca kimsenin umrunda olmayacağı için milyon linç yemeyecek. Oyun çıkınca özel olarak gelip bu başlıkta mesajını alıntılayacağım, ''kusura bakmayın, yanlış demişim'' demeyeceksin yine. Senin dediğin doğru, EA kendi onaylasa bile yanlış çünkü senin için. Hadi sen 1200 TL vermeye bu oyuna, pre-order yapmayı da unutma :D

Para israfı. Oyun bile denemez. Oldu olacak oyuna sjw de eklesinler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı