Need for Speed Unbound ön siparişe açıldı

slayerdutch

Hectopat
Makaleler
8
Selam. Bu haberi her ne kadar geç versek bile hepiniz biliyorsunuzdur. Need for Speed Unbound duyuruldu. Ön siparişe 1200 TL bazından açıldı. Bakın, demedi demeyin. Bu oyun fiyatları harbiden uçacak gibi duruyor. İlk başta Modern Warfare II 1100 TL'ye çıktığında herkes büyük bir şok yaşadı. İlk kez bir oyun 1000 TL ve üzerine çıkmıştı. Ondan sonra Dead Space Remake ön siparişe açıldı ve 1000 TL olarak belirlendi. Şimdi ise NFS Unbound 1200 TL oldu. Yapacak bir şey yok. Konsolda da durumlar vahim. PlayStation'daki fiyatı belli değil ama Xbox'taki fiyatı 1400 TL. Diyecek bir şey yok. Yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

Geçenlerde bir simülasyon oyununun fiyatı duyuruldu. O oyunun fiyatı da 160 TL falandı. Basit bir simülasyon oyunu için bile 160 TL isteniyor. Yorum bu kadar, denecek bir şey de yok. @Osman Nuri23 açmıştı sanırım konusunu.

Geçenlerde bir simülasyon oyununun fiyatı duyuruldu. O oyunun fiyatı da 160 TL falandı. Basit bir simülasyon oyunu için bile 160 TL isteniyor. Yorum bu kadar, denecek bir şey de yok. @Osman Nuri23 açmıştı sanırım konusunu.
Bakacaktım ama arkadaşın hesabında sınırlama varmış açamadım o yüzden.

Bakalım nasıl bir oyun çıkacak karşımıza önceki Payback ve heat gibi bir mekaniğe sahip değildir umarım, Gaming Prime üzerinden Heat'i ücretsiz almıştım 1 saat oynadım sildim gerçi oynanış videolarından hoşuma gitmediğini anlamıştım yine de bir şans vereyim dedim...

Grafik açısından 2015 çok daha iyiydi umarım karamsar mor tarzında shader efektleri kullanmazlar.

Bu kur olduğu sürece bu fiyatları normal karşılıyorum.

Saydığın 2 oyunuda aldım.

Eskidende oyunlar pahalıydı.
Bölgesel fiyatlandırmayı bilir misiniz?

2020 yılında 2300 TL asgari ücret varken Cyberpunk 2077 ülkemizde 249 TL'ye satıldı. Dolar ise 7.40 seviyelerindeydi. Yani öyle "eskiden de pahalıydı" demeden önce biraz araştırma yapacaksınız.

Ben size bunu yazmamak için güldüm, geçtim ama bu durumdan kaçamadım.

Geri
Yukarı