Nefret Ettiğiniz Hero'lar

Untouchable

Hectopat
Oyuna girdiğiniz yükleme sayfası karşınıza geliyor, orada gördüğünüz hangi Hero lanet olası Hero ? Yine orada, ''Umarım oynamasını bilmiyordur.'' dediğiniz Hero, hangisidir ? :D

Benim şahsen Master Yi, Ulti'yi açtığı zaman kesin ya kaçıyor durduramıyorsunuz, ya da sizi öldürüyor. Anca karambolde yakalarsan işte. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Zilean'da Pro herifler olunca dağıtıyor.:)Teemo da doğru mayın döşerse ağlatıyor. Ryze, Jax, Xin, Yi, Mordekaiser, Cho'Gath kasarsa ağlatıyor.

Akali "Tanrı" denebilecek bir şampiyon bence oyunda. O kadar düzensiz bir OP ki, dünkü oyunda ağzım uçukladı, camı açıp aşağı atladım.

O anda oynadığım Hero. Nidalee, Nidalee kapışmaları çok canımı sıkıyor. Normalden çok daha büyük bir baskı hissediyorum üstümde. İyi ki Ranked'ta olmuyor ha. :)

Zilean, Xin, Mordekaiser, Evelynn, Twitch bir de Miss Fortune.

Şimdilerde bir de Lux eklendi. Ama onun bizim takımda değil de karşı takımda olmasını diliyorum genelde. Pratik diye normal oyuna girenler için özellikle. :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı