Nefret ettiğiniz insan tipleri

Gelip benden bir şey istedikten ve ben onu reddettikten sonra bana trip atması"senden de bir şey istenmiyor "senin bana işin düşer o zaman görüşürüz" tarzı şeyler demesi sanki yapmak zorundayım.

Elbet vardır sizi de sinir eden bu tipler bekliyorum. 🙃
Arkadaşını kız uğruna küçük düşüren insanlar

Gelip benden bir şey istedikten ve ben onu reddettikten sonra bana trip atması"senden de bir şey istenmiyor "senin bana işin düşer o zaman görüşürüz" tarzı şeyler demesi sanki yapmak zorundayım.

Ağzını şapırdatarak yemek yiyen, haksız olduğu konuda kendini haklı çıkarmaya çalışanlar, çok bariz yalan söyleyenlerden (yalanın her türlü söyleyişinden nefret ederim bu en çok nefret ettiğim :) ), kendini bir şey sanıp başınıza uzman kesilenlerden ve sizi kullanmak için arkadaş olanlardan nefret ederim.

Nefret ettiğim insan tiplemeleri:
1. Yobaz ''insanlar''.
2. İşi gücü başkalarını eleştirmek olan ''insanlar''.
3. Ağır homofobik insanlar.
4. AMD fanboyları.
5. Apple fanboyları.

İçlerinden tekini tamamen eleyebilecek olsam muhtemelen kronik AMD fanboylarını seçerdim. Teknoloji dünyasında AMD fanları kadar kuduz ve cahil bir fan kitlesi yok. Apple fanlarından beterler.

Lafı anladığı halde anlamamış gibi yapıp bir daha sormak misal:
+Dede bizim komşu kaza yapmış.
-Neey?
x534zqsqp.jpg

:D.
(özellikle yaşlı kişiler benim dedem de dahil.)

Intel işlemcili sistem sorgularken AMD ile değiştirmek isteyenler. Bir salın belki AMD istemiyoruz?
Bu yorumun alnı olsa da öpebilsem .. :)

Sürekli olarak yardımcı olduğun fakat sadece bir kez yardım edemediğinde tavır yapan insanlar.

Geri
Yukarı