Nefret ettiğiniz insan tipleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Geçen ay klavyem bozukken her harfin başını büyük yazıyordu. 2. hesabımı banladınız. Ne deyim valla. TheArtu.N (banlanan) hesabımın ne suçu vardı ana bacı kaydık mı alt tarafı klavye bozuk. Siz banlayın daha 3 farklı mailim var.
"tmm."

Soru basit. Nefret ettiğiniz gıcık olduğunuz aynı ortamda bulunmayı istemediğiniz insan tipleri?

Benim kendi gıcık olduğum insan tiplerini söyleyeyim. Muhtemelen linç yiyeceğim ama TikTok kullanıcıları özellikle de TikTok çekenler. Bilmiyorum çağa ayak uyduramamış geri kafalının teki de olabilirim ama TikTok kullananları ne samimi ne de tatlı buluyorum. Aksine utanıyorum nasıl oldu da insanlar bu hale gelip böyle saçma şeyler yapmaya başladı diye.

İkincisi ki bu en nefret ettiğim insan tipi herhangi bir Karadeniz dizisinden veya filmindeki konuşmaları kendi şivesiymiş gibi konuşanlardan nefret ediyorum. Özellikle de 1 yıl önce falan olması lazım. Sen anlat Karadeniz diye bir dizi vardı. İsmini yanlış yazdıysam kusura bakmayın hatırlayamadım tam. O dizide belli karakterler vardı onların sözlerini alıp kullanıyorlardı. Ben görünce duyunca utanıyordum.
Çok ve boş konuşanlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı