Neleri okuyorsun?

• Konuyu başlatan Clerk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 156
  • Görüntüleme 9B
Beyaz Zambaklar Ülkesinde kitabını yeniden okuyacağım. Eskiden epub olarak okumuştum, şimdi ise hardcover aldım. Ayrıca yakın zamanda planlamam ise Britannica.

Fatih Sultan Mehmet (Yavuz Bahadıroğlu). Kitapta FSM dışında hemen hemen her şey taraflı olarak yazılmış, okuduğum en iğrenç kitaplardan birisi. Acı çeke çeke her gün bir bölüm bitirerek okumaya çalışıyorum...
Bir de haftaya 1984'e (George Orwell) devam edeceğim. Umarım linç yemem ancak kitabı hiç beğenmedim. Üçüncü bölüme kadar geldim fakat bu hafta kitabı okumak hiç aklıma gelmediği için devam ettiremedim. Haftaya kaldığım yerden devam edeceğim.

Şu anda okuduğunuz veya ileride okuyacağım dediğiniz kitapları paylaşabilir misiniz? Küçük çaplı alışveriş olabilir, bilmediğim bilmediğimiz kitapları fark edebiliriz. Ben şu an bir kitap okumuyorum ama halihazırda sipariş ettiğim kitaplar var. Cehennem acı çektiğimiz yer değil acı çektiğimizi kimsenin bilmediği yer. Hallac-ı Mansur'dan. Ve Türk'lerin büyükleri birçok yazarı barındırıyor.

Lasse Rouhiainen - Yapay Zeka: Geleceğimizle ilgili bugün bilmeniz gereken 101 şey.

Geri
Yukarı