Nerede çalışmak isterdiniz?

Hangisinde çalışmak isterdin?

• Oyun firmasında

• Lağımın içinde fare avcılığı

• Dedicated sunucu firması

• Hosting veya Domain firması

• İnşaatta amele

• Polis veya paralı asker

• Bim

• Devlet kurumlarını denetleyen müfettiş

• Forum sitesinin ofisinde

• Hastanede basur tedavi bölümünde

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
S

Silinen üye 275377

Ziyaretçi
Tüm şıkların sonunda (istediğin) koymayı unutmayın. Mesela oyun firması (istediğin) yani istediğin oyun şirketinde çalışabileceksin.

🙃

İşte bunları görünce krize giriyorum ya 😂 😂 😂 hahahaha ulan gece gece 😄

xd.png

Bir bilgisayarcı açmak. Biraz görselliğe önem veren biriyim bu yüzden kablolama konusunda kendi sleeve kablolarımı yapıp satabilirdim veya Çin üzerinden parça getirip burada RGB bilgisayarlar kurup satabilirdim. İsmi bile hazır RGB PC veya Alex PC. Hayalimdir albayım. Biraz vizyonsuzca 😆 .

Bir bilgisayarcı açmak. Biraz görselliğe önem veren biriyim bu yüzden kablolama konusunda kendi sleeve kablolarımı yapıp satabilirdim veya Çin üzerinden parça getirip burada RGB bilgisayarlar kurup satabilirdim. İsmi bile hazır RGB PC veya Alex PC. Hayalimdir albayım. Biraz vizyonsuzca 😆 .
Şuan yazılım dili öğreniyorum program geliştirmek için fakat tam bu anlattığın olay benim de fikirlerim arasında yani ben de isterdim insanların soyup soğana çevrilmediği bir PC dükkanı açmak. Hatta internet cafe açacaksın bir köşesi bu anlattığın olaylar için ayrılmış olacak onarım, PC toplama v.s

Şuan yazılım dili öğreniyorum program geliştirmek için fakat tam bu anlattığın olay benim de fikirlerim arasında yani ben de isterdim insanların soyup soğana çevrilmediği bir PC dükkanı açmak.
Bir bakışımla kirli bir egsoz fan, içinde İntel Core DUO işlemciye sahip bilgisayara " Anakart bozuk, format adalım hemen düzelir abeem bu " diyebilirim. (!)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı