Netflix Netflix almaya değer mi?

SabriKeser

Hectopat
Yer
Aksaray
Daha fazla  
Merhabalar.
1 - Eve yeni bir televizyon alındı ve Netflix, YouTube vb. platformlara girebiliyorum. Sorum şu Netflix üyelik almaya değer mi? Şunları belirteyim ben çok fazla anime izleyen biriyim, kardeşim yabancı dizileri sever, annem Asya dizilerini izler genelde.
2 - TV 4K ve Ultra HD özelliği var. Standart paket Ultra HD özelliği vermiyormuş ama TV için sıkıntı çıkarır mı?
3 - animelerin 4K olarak sunulduğu bir yer görmedim ne YouTube ne internet üzerinden o yüzden alınan yer ne çözünürlükte verildiyse o çözünürlükte mi izleyebilirim sadece?
4 - Son olarak Netflix yerine PuhuTV veya BluTV daha mantıklı olur mu?

Netflix boş bir platform bana göre. İzlenecek 3-4 dizi var bana hitap eden ki birçok şeyi sevmişimdir bugüne kadar ama çok gereksiz. Sıkıcı filmler. Blu TV bomboş. Puhutv bilmiyorum bile. Yani en iyisi hiçbir şey almamak.
(Bana göre)

Netflix tabii ki alınır hocam. Dünya kadar içerik var ve sen bunlara anında reklamsız ve yasal yoldan ulaşıp izleyebiliyorsun, kaldığın yerden devam edebiliyorsun falan falan. Netflix içerikleri güzeldir. Sadece belgeseller için bile alınır. Gece yatarken açıp uyuya kalıyorum mazlum Kiper'in sesi eşliğinde, terapi gibi...

Geri
Yukarı