Netflix Netflix Temel paket alınır mı?

Telefonum Netflix özelinde 720p destekli ve o kadar kötü ki Netflix'te... 480 kimse için kabul edilemez bi' değer bana kalırsa.
Sanırım bende ikna oldum adam kazıklıyorlar bu devirde 480p aşırı düşük bir değer.

Bu arada yinede Temel Paket kullanan varsa bir diziden görüntü paylaşabilir mi?

Sanırım bende ikna oldum adam kazıklıyorlar bu devirde 480p aşırı düşük bir değer.

Bu arada yine de temel paket kullanan varsa bir diziden görüntü paylaşabilir mi?

Hocam ben kullanıyorum fakat bir türlü alamadım, siyah ekran oluyor. 480P Benim için büyük bir sorun değil, fakat gerçekten düşük bir değer.

Bu arada yinede Temel Paket kullanan varsa bir diziden görüntü paylaşabilir mi?
Netflix DRM koruması var. Dolayısıyla ekran görüntüsü siyah olur.
Hocam ben kullanıyorum fakat bir türlü alamadım, siyah ekran oluyor. 480P Benim için büyük bir sorun değil, fakat gerçekten düşük bir değer.
Almanın bir yolu var aslında. Tarayıcıdan donanım hızlandırmayı kapat ve Netflix 'i tarayıcıda aç.

1080p paket üzerinde 2 kişi aynı anda izleyebiliyor. Ben Papara cashpack + bir arkadaşımla ortak olarak almıştım bayağı ucuza geliyor.

Bu arada yine de temel paket kullanan varsa bir diziden görüntü paylaşabilir mi?

Sonunda aldım, gördüğünüz gibi biraz pikselli.

Dosya Ekleri

• 1657023721159.png
    1657023721159.png
    909,2 KB · Görüntüleme: 76

Yeni konular

Geri
Yukarı