Netflix ve Amazon Prime'dan ortak ‘Atatürk' dizisi açıklaması

xefe

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bildiğiniz gibi normalde Atatürk dizisi Disney Plus'ta yayınlanacaktı ama Ermeni lobisi yüzünden yayınlanmayacaklarını açıkladılar. Fox ve sinemalarda olacak diye biliyordum. Şimdi ise Netflix ile Amazon Prime Atatürk dizisinin haklarını almış ve Netflix'te veya Amazon Prime üzerinden Atatürk dizisi yayınlanacakmış.

Kaynak: Netflix ve Amazon devrede: "Atatürk" tüm dünyada izlenecek

Bu konu daha önce atıldı mı bilmiyorum.

Edit: Haklarını aldılar mı bilmiyorum ama Netflix veya Amazon Prime üzerinden dizi yayınlanacakmış yani sadece Türkiye değil tüm dünya izleyebilecek ve beni bu haber mutlu etti :)

Arkadaşlar merhaba bildiğiniz gibi normalde Atatürk dizisi Disney Plus'ta yayınlanacaktı ama ermeni lobisi yüzünden yayınlanmayacaklarını açıkladılar. Fox ve sinemalarda olacak diye biliyordum. Şimdi ise Netflix ile Amazon Prime Atatürk dizisinin haklarını almış ve Netflix'te veya Amazon Prime üzerinden Atatürk dizisi yayınlanacakmış.

Kaynak: Netflix ve Amazon devrede: "Atatürk" tüm dünyada izlenecek

Bu konu daha önce atıldı mı bilmiyorum.

Edit: Haklarını aldılar mı bilmiyorum ama Netflix veya Amazon Prime üzerinden dizi yayınlanacakmış yani sadece Türkiye değil tüm dünya izleyebilecek ve beni bu haber mutlu etti :)

Netflix ve amazona saygım +++

Ermeniler baskı yaptı sürekli o yüzden disney plus'ta yayınlanmayacak diye biliyorum.
Alakası yok, dünya genelindeki bütün yerel dizileri iptal ettiler. Daha öncesinde de Disney+'a özel çekilen dizileri de yayından kaldırdılar. Örnek olarak Ben Gri'yi söyleyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı