Netflix ve Amazon Prime'dan ortak ‘Atatürk' dizisi açıklaması

Atatürk dizisinin olup olmaması benim için çok mühim değil.

Senin ülkenin en büyük değerlerinden birisinin dizisi yapılıyor ve çıkartılma aşamasına geliniyor. Ama 2-3 ermeni lobisi ise bunu engelliyor. Nasıl mühim olamaz? Netflix ile amazona ciddi oranda saygım arttı.

Herkese açık bir konu açmışsınız forum kurallarına uygun bir şekilde görüşlerimi belirtme özgürlüğüm yok mu?
Özgürlüğünüz var ancak mühim değil demenize gerek yoktu.

Senin ülkenin en büyük değerlerinden birisinin dizisi yapılıyor ve çıkartılma aşamasına geliniyor. Ama 2-3 ermeni lobisi ise bunu engelliyor. Nasıl mühim olamaz? Netflix ile amazona ciddi oranda saygım arttı.
Bide bazıları fox'ta ücretsiz yayınlanacak diye herkes izleyecek sanıyor ve düşündükleri şey çok yanlış sadece türkiyedeki insanlar izleyebilecekti. Netflix amazonda yayınlanırsa tüm dünya izler ve beni gururlandırır.

Bununla alakalı bir kaynak buldum ancak bu yayınlanmama mevzusunda sadece ermeniler olmayabilir.

Bunlar olayı üstleniyor ama alakaları yok. Aşağıdaki videoda Mesut Çevik açıklamıştı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Allah'ım senden daha ne isteyim ben. Bu diziyi izlerken öyle bir haz alacağım ki, bunun şerefine herşey yapılır ya mutluluğumu mesajlarla aktaramam.
Valla hocam bende sabırsızlıkla bekliyorum :) ve şuan o kadar mutluyum ki atatürk düşmanlarına kapak oldu bu olay.

Bunlar olayı üstleniyor ama alakaları yok. Aşağıdaki videoda Mesut Çevik açıklamıştı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam evet ermeni lobisi bu olayı üstleniyor fakat dediğim gibi sadece ermeniler istememiş olabilir. Bilemiyorum

Özgürlüğünüz var ancak mühim değil demenize gerek yoktu.

Bide bazıları fox'ta ücretsiz yayınlanacak diye herkes izleyecek sanıyor ve düşündükleri şey çok yanlış sadece türkiyedeki insanlar izleyebilecekti. Netflix amazonda yayınlanırsa tüm dünya izler ve beni gururlandırır.
Atatürk'ü konu alan filmler zaten mevcut.

Olabilir hocam spiderman'nin kaç tane film dizisi var birşey diyor musunuz?

Bu filmleride araştırmanıza gerek yok bizde biliyoruz ama bu filme büyük paralar harcandı yani iki dev marka netflix ile amazon bile yayın haklarını aldılar siz düşünün.

Valla hocam bende sabırsızlıkla bekliyorum :) ve şuan o kadar mutluyum ki atatürk düşmanlarına kapak oldu bu olay.
Belki biraz ağır olacak ama Atatürk'ü sevmeyen insanlar bu iki platformun ana sayfasında bu diziyi görünce kudurmaktan beter olacaklar, küfür edemiyorum yasak diye fakat -keşke küfür edince ban yemesem- mükemmel olacak işte ya kudurmaktan ölecekler ölecekler.

Belki biraz ağır olacak ama Atatürk'ü sevmeyen insanlar bu iki platformun ana sayfasında bu diziyi görünce kudurmaktan beter olacaklar, küfür edemiyorum yasak diye fakat -keşke küfür edince ban yemesem- mükemmel olacak işte ya kudurmaktan ölecekler ölecekler.
Valla hocam çok iyi kuduracaklar.

Hala atamızı susturmaya çalışıyorlar böyle bir lider işte :)

Geri
Yukarı