Netflix ve Amazon Prime'dan ortak ‘Atatürk' dizisi açıklaması

@BreaKSooN05 Hocam benim dayım aşırı muhafazakar biri onda ve Netflix var ama Disney kullanıcısı hiç denk gelmedim ha bir de benim connect kullanıcısı denk geldim o kadar ciddi söylüyorum.

Dayından bana ne :D
ki dayın muhafazakar olarak LGBT içeriklerini mi tüketiyor Netflix'te. Çünkü bu içerikler en fazla Netflix'te.

Ki dayının Netflix izlemesi Disney'in izlenme oranını niye etkiliyor. O kadar mantıksız o kadar boş beleş konuşuyorsunuz ki.

@BreaKSooN05 Hocam benim dayım aşırı muhafazakar biri onda ve Netflix var ama Disney kullanıcısı hiç denk gelmedim ha bide benim connect kullanıcısı denk geldim o kadar ciddi söylü

Dayından bana ne :D
ki dayın muhafazakar olarak LGBT içeriklerini mi tüketiyor Netflix'te. Çünkü bu içerikler en fazla Netflix'te.

Ki dayının Netflix izlemesi Disney'in izlenme oranını niye etkiliyor. O kadar mantıksız o kadar boş beleş konuşuyorsunuz ki.
Yerli komedi içerikleri yok mu? Netflixte.

Hocam ne alaka konuyla alakasız mesajlar yazmayı bırakın.

Ben saldım o arkadaşı. Sizde salın bence.

%8 Pazar payı diyor o kadar fazla değil.

1 kişi de olsa o kişi oradan hizmet alıyor. Para ödüyor. Ve açıklamayı hak ediyor. Seninle neyi tartıştığımız gram anlamıyorum boş insan.

Ben saldım o arkadaşı. Sizde salın bence.

1 kişi de olsa o kişi oradan hizmet alıyor. Para ödüyor. Ve açıklamayı hak ediyor. Seninle neyi tartıştığımız gram anlamıyorum boş insan.
O kadar kişi Disney plus kullanıcısıymış gibi anlattınız sanki bende o kadar az olduğunu gösterdim hatta blutv gibi geri kalmış uygulama bile pazar payı Disney plustan pazar payı çok.

O kadar kişi Disney plus kullanıcısıymış gibi anlattınız sanki bende o kadar az olduğunu gösterdim hatta blutv gibi geri kalmış uygulama bile pazar payı Disney plustan pazar payı çok.
Adamların 1 ay önce 2 milyondan fazla abonesi vardı. Pazar payını geçsen diyorum. 2 milyon abone yetmez mi açıklama yapılması için. Neyi savunuyorsun onu da anlayamadım bir türlü.

Geri
Yukarı