Netflix ve BluTV, RTÜK'e Bağlandı

İnsanlar yabancı üyeliklere kayacak ya da korsan izlemeye başlayacaklar. Kimse sansürlü içeriğe şu anki abonelik fiyatlarını vermezler. Bu istediklerini Netflix kabul ederse abonelik fiyatları artar. Zaten döviz kuruna göre düşük tutmaya çalışıyorlardı.

Silivri soğuk değil mi?

İnsanları illegale yönlendirmekten başka bir şeye yarayacağını düşünmüyorum. Nasıl Wikipedia'yı yasaklamalarına rağmen hala giriyorsak, zamanında YouTube erişimini engellemelerine rağmen girdiysek Netflix'i de sansürsüz izlemeye devam ederiz. Açıkçası TV dışında uygulanabileceğini düşünmüyorum yeni kuralların.

Bir süre sonra aynı Wikipedia'ya yapıldığı gibi yapmaya devam ederlerse -ki hala devam ediyorlar- insanlar büyük bir tepki gösterecek bence. Cidden sabırları zorlayan bir şey bu ya. Sonra neymiş efendim korsan ile mücadele falan filan.

Televizyon dizilerinde türlü pisliklerin gösterildiğinde hiçbir sıkıntı yok, ama bunlara gelince var öyle mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Osman : Sıkıldım biraz Netflix'de bişeyler izleyeyim benim hanımıda çağıram.
RTÜK : Bir tane keyfin vardı onuda s...cem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…