Netflix vs Disney Plus

Phoenix_08

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Herkese merhaba. Şu anda Disney Plus kullanıyorum ama Netflix'e mi geçsem diye düşünüyorum. Sizce Disney Plus'da mı kalayım yoksa Netflix'e mi geçeyim?

Herkese merhaba. Şu anda Disney Plus kullanıyorum ama Netflix'e mi geçsem diye düşünüyorum. Sizce Disney Plus'da mı kalayım yoksa Netflix'e mi geçeyim?
Hangisinin içerikleri ilginizi çekiyorsa onu kullanın. Disney'in içerikleri bana hitap etmiyor mesela. Bu iyi veya kötüden çok sizin ne sevdiğinizle alakalı bir durum.

Disney Plus'ı ilk çıktığı zamanlar 1 senelik almıştım ama toplam da 1 ay falan kullanmışımdır bence orada izlenecek içerikler sınırlı ama sizi bilemem tabii. 2019'dan beri Netflix kullanıyorum ve hala izlediğim bir sürü dizi/film var bence Netflix.

İzleme alışkanlıkların zevklerine alakalı. Ben içerik olarak Disney seviyorum ama genel olarak akicilik arayüz falan gibi konularda Disney hoşuma gidiyor daha çok

Netflix'de son zamanlarda ilgi çekici pek bir şey yayınlanmıyor. Eski Netflix yok. Disney Plus'ın içeriklerini seviyorsanız değiştirmeye değmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı