Netflix'e zam geldi ama benim paket eskisi gibi gözüküyor

RPacK

Hectopat
Yer
Türkiye
Evet arkadaşlar bugün Netflix fiyatlarına zam geldiğini duydum ve hemen Netflix'ten tarife değişimi ekranına tıkladım. Fotoğrafta görebileceğiniz gibi standart plan 57 TL'den 70 TL'ye çıkmıştı ama bende hala 57,99 TL gözüküyor ve diğer paketler aksine zamlı gözüküyor. Sizce diğer aylarda 58 liramı alacaklar benden yoksa hata falan mı olmuştur?

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet arkadaşlar bugün Netflix fiyatlarına zam geldiğini duydum ve hemen Netflix'ten tarife değişimi ekranına tıkladım. Fotoğrafta görebileceğiniz gibi standart plan 57 TL'den 70 TL'ye çıkmıştı ama bende hala 57,99 TL gözüküyor ve diğer paketler aksine zamlı gözüküyor. Sizce diğer aylarda 58 liramı alacaklar benden yoksa hata falan mı olmuştur?

Eki Görüntüle 1520561
Hayır bu ay o kadar ödediğiniz için öyle gözüküyor muhtemelen. Zamlı fiyattan çekerler.

Eki Görüntüle 1520562

@Wexiar faturlama ayrıntısında da 58 TL olarak gözüküyor.
Eğer uzun süredir aboneyseniz, 1-2 ay geç gelebilir size zam. Spotify zammı bana 3 ay sonrasında gelecek mesela. E-postayı kontrol edin, eğer öyle bir şey varsa 57 lira çeker 1-2 ay. Yoksa zamlı fiyattan çekecek.

E-postama hiç mesaj gelmemiş. Bence zam yeni üye olacakları ilgilendiriyor gibi.
Hiç sanmıyorum Netflix gibi bir platformun böyle bir şey yapacağını hocam.

Neyse, Ekim geldiği zaman öğreneceğiz artık.

Hocam yine 57,99 TL kesti. Sitesinde de diğer ay aynı parayı kesecek gösteriyor bence benim dediğim gibi olacak Netflix zamdan sonra abone olanlara geçerli.

Hocam yine 57,99 TL kesti. Sitesinde de diğer ay aynı parayı kesecek gösteriyor bence benim dediğim gibi olacak Netflix zamdan sonra abone olanlara geçerli.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    39,8 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:

Tüh, aboneliği iptal etmiştim bende de aynı yazıyordu. Bitmediyse yeniden etkinleştireyim.

Bende durum bu şekilde. Şimdilik zam yapıldığına dair bir mesaj gelmedi bana. Gelirse muhtemelen iptal edeceğim.

Dosya Ekleri

• 3433.jpg
    3433.jpg
    185,6 KB · Görüntüleme: 20

Geri
Yukarı