Netspeed alternatifi nedir?

Zaman zaman çok ani ve büyük düşüşler oluyor hızda örnek indirmede 1mb 2mb oluyor arada 3-4mb oluyor ortalama 20-33mbps hız wi-fi kablo hiç farketmiyor modemin yanında herşey.

Comnet zam yapacak mı? 6ay sonra geliyor diyorlar geç geliyor olsada hat taşıma bekleme süresi var mı? 3ay bekleme süresi var mı

Comnet zam yapacak mı? 6ay sonra geliyor diyorlar geç geliyor olsada hat taşıma bekleme süresi var mı? 3ay bekleme süresi var mı
hocam geçişlerde herhangi bir kesinti olmaz mevcut portunuzla geçiş yapıyorsunuz. zam olayını bilmiyorum fakat en son mart ayında zam yaptılar sanırım. o yüzden yakın zamanda zam gelmez gibi bana göre. Fakat taahhütsüz firmalar içerisinde müşteri hizmetleri zayıf comnet'in, port ve hizmet TTNET'e ait olunca VDSL alt yapıda pek yardımcı olamıyor firmalar. BTK kuralı gereği geçiş yaptığınız firmada 3 ay kalmanız gerekiyor , yani yılda 4 kez ISP değişikliği yapabiliyorsunuz.

NetSpeed zamları geriden takip ediyor. Turknet çok daha öncesinde güncelleme yaptı. Zamlar ISS'ler ile ilgili değil, maliyetler ile alakalı. Eğer hizmetten memnunsan geçmeyi düşündüğün tarafta farklı bir fiyatlandırma çıkmayacak karşına. Zam yapmamış olan da çok kısa süre içerisinde aynı seviyeye gelecek. Firmaların dışında gerçekleşen durumlar söz konusu.
Bunları anlatsan da herkes anlamıyor hocam. ISS'lik bir durum değil maalesef, mesela ben Türknet'e kızıyorum sadece. Neden? Çünkü ciddi anlamda zamları çok erken yapıyor, diğer ISS'ler nasıl geç yapabiliyorsa bunlar da yapabilir.

Diğer firmalar da Turknet kadar yatırım yapmıyor, öyle bir durum var. Turk Telekom, Turkcell Superonline gibi devler 1000 Mbps gibi hızları Turknet'e göre çok daha pahalıya satıp, çok daha az genişlemeye yer verdi. Bulunduğum noktada maalesef bugün için yok, olsa direkt geçeceğim ISS Turknet Gigafiber olurdu. Netspeed ve benzeri iyi hizmet veren ISS'ler olsa da Turknet yüksek hızlı İnternet konusunda iyi işler yapıyor.

Soru 1. Netspeed VDSL çok memnunum ama çok fazla zam geldi. Yine zam gelmiş, yine haberimiz yok. Alternatif en ucuz internet sağlayıcı tavsiyesi nedir?

(Altyapı VDSL Hiper 60 MB destekliyor en fazla sanırım TT başka altyapı yok)

Soru 2. alternatif taşınabilir internet sağlayıcı tavsiyesi nedir? Mobil veya box da olabilir kullandığım en fazla aylık internet 350GB.
Merhaba,
Mevcut fiyat civarında yüksek paket isterseniz.
200Mbps 219.90TL olması lazım.
Fakat mevcut firmanızdan ucuz ve ideal paket isterseniz.
100Mbps 169.90TL olmaksa lazım.
e-Devlet ile güvenli hızlı geçiş imkanı 1dk sürmekte onay vermek.
Discord topluluğu mevcut.
Yılda 1 zam yapmaya özen gosteren ve Haziran'da zam planı olmayan firma.
Millenicom, Türk Telekom abonesi olarak fixnet haziran ortası inşallah geçeceğim konuda açarım. Fixnet müşteri hizmetleri ile goruşmeni öneririm.
Şeffaflık lg.fixnet.com.tr

Sabit hız internet hiçbir ISS de yok. 60Mbps VDSL altyapı ama değişken hız 15Mbps ile 41Mbps ortalama 25-33Mbps hız arası sürekli değişiyor hız neden?

Türk Telekom Millenicom TurkNet Netspeed VDSL kullandım en iyisi en çok memnun kaldım firma Netspeed bu TT'den altyapı kiralıyor nasıl oluyor da TT'den daha iyi olabiliyor kimse anlayabilmiş değil. Yıllardır Netspeed kullanıyorum çok memnunum alternatif maalesef yok rakipsiz. İdare edeceğiz o zaman zamları herkes gibi.

Denemedeni ortalama daha en az 100 firma daha var :)

Yeni konular

Geri
Yukarı