NetSpeed Fiber nasıldır?

JohnConstantine

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Jerusalem
Kafamda şu sorular var:
  1. Müşteri hizmetleri nasıldır?
  2. Hız ve ping problemleri sık sık oluyor mu?

Memnuniyetle 100 ₺'ye 35 Mbps Fiber Millenicom kullanıyordum fakat son 1 haftadır leş gibi internet ve 0 hizmet nedeniyle NetSpeed'e başvurdum. NetSpeed 5 ₺ farkla 75 Mbps Fiber tarife sunduklarını söylediler. Acaba bu paketi kullananlar var mı, iyi mi?
Altyapım Milleni.com sitesinde 100 Mbps Fiber, Türk Telekom sitesinde FIBERNET desteklediği gösteriyor.

1607261850554.png

1607261882665.png

1607261942696.png

1607262370026.png

Türk.net'e geçecektim ilk zamanlar fakat 2 ay beklettiler ve çok fazla şikayetçi olanlar varmış.

Yerli kaynak olarak en güzel rehberi tüm detaylarıyla paylaştım açtığım konularda görebilirsin. İstersen incele VDSL kullanıyorum gayet iyi kopma gecikme ping paket paket kaybı hiçbiri yok.

Eğer Millenicom'da sorun yaşıyorsanız TurkNet ve NetSpeed'de de yaşama ihtimaliniz var. TurkNet kullanıyorum şuan açtığım konu burada: TurkNet Deneyimlerim. Şuanlık memnunum bir sorunum yok. Altyapım seninki ile aynı. Aldığım hız değerleri şu şekilde:
speedtest.png

Eğer Millenicom'da sorun yaşıyorsanız TurkNet ve NetSpeed'de de yaşama ihtimaliniz var. TurkNet kullanıyorum şuan açtığım konu burada: TurkNet Deneyimlerim. Şuanlık memnunum bir sorunum yok. Altyapım seninki ile aynı. Aldığım hız değerleri şu şekilde:Eki Görüntüle 767361

Benim istediğim en azından problem yaşasam da müşteri hizmeti olmalı bari. Milleni.com berbat yani.

Benim istediğim en azından problem yaşasam da müşteri hizmeti olmalı bari. Milleni.com berbat yani.
Sizin düştüğünüz duruma bende düşmüştüm. Müşteri hizmetleri çok önemliydi benim için. Ama yinede TurkNet bağlattım. 2 hafta oldu neredeyse daha müşteri hizmetlerini arama gereği duymadım. Ama online işlemlerden yazdığınız zaman 1 gün sonra dönüyorlar.

Fiber altyapı NetSpeed alınmaz. En yüksek 75 Mbps verıyorlar berbat. Paket kaybı gibi şeylerde yaşayabilirsin. F/P olsun diyorsan TurkNet daha mantıklı 100 Mbps ve modem kira ücreti yok. NetSpeed 75 Mbps 95 TL üstüne modem kira ücreti var. Ve Türk Telekom çıkışlarını kullanıyorlar daha da kötü. Ping değerlerim biraz daha iyi olsun dersen Comnet'e bakabilirsin.

Fiber altyapı NetSpeed alınmaz. En yüksek 75 Mbps verıyorlar berbat. Paket kaybı gibi şeylerde yaşayabilirsin. F/P olsun diyorsan TurkNet daha mantıklı 100 Mbps ve modem kira ücreti yok. NetSpeed 75 Mbps 95 TL üstüne modem kira ücreti var. Ve Türk Telekom çıkışlarını kullanıyorlar daha da kötü. Ping değerlerim biraz daha iyi olsun dersen Comnet'e bakabilirsin.

Türk.net'in müşteri hizmetleri bilgisi 0'dır. Benim için hizmet de önemli.
Eğer Millenicom'da sorun yaşıyorsanız TurkNet ve NetSpeed'de de yaşama ihtimaliniz var. TurkNet kullanıyorum şuan açtığım konu burada: TurkNet Deneyimlerim. Şuanlık memnunum bir sorunum yok. Altyapım seninki ile aynı. Aldığım hız değerleri şu şekilde:Eki Görüntüle 767361

Davet kodunuz ile Türknet'e başvurdum, bakalım istediğim hızı vermezlerse Netspeed'e geçerim :)
Daha önce yaşadığım kötü deneyimi tekrar yaşatmazlar umarım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı