Netspeed geçiş nasıl oluyor?

Eğer bir tek ben yaşasaydım emin ol böyle bir yorum yazmazdım. Türkiye genelinde yaşanan bir sorun. Girip başka forumlara teyit edebilirsin dediğimi.
Netspeed kullananlar yazar buraya deneyimlerini.

Dostum laf anlatmak istemiyorum sana ya, belli karşılıklı tartışmaya alışık değilsin. Herkeste aynı sorun var işte 1.5 haftadır.
Bende neden yok? Herkes değil yani.

Benim de 1 yıla yaklaştı herhalde geçeli hiç sorun yaşamadım. Geçtiğimiz haftalarda internetim gitmişti. Gelir belki çalışma vardır diye 1 saat bekledim gelmeyince aradım 30 saniyede düzelttiler.

su issleri aile sirketiniz gibi savunmayi birakin. son 1-2 haftadir surekli kesintiler, hiz dususleri, ping artislari yasaniyor ustune ustluk adamlarin telefonu mesgul caliyor adam hala diyor ki bende sorun yok herkes degil yani. diger platformlari kontrol ederseniz insanlarin son 1-2 haftadir yasadigi sorunlari gorursunuz. her issde elbette sorun var ama telefonun mesgul calmasi gercekten rezalet ve bu konuda hicbir aciklama yapmiyorlar.

su issleri aile sirketiniz gibi savunmayi birakin. son 1-2 haftadir surekli kesintiler, hiz dususleri, ping artislari yasaniyor ustune ustluk adamlarin telefonu mesgul caliyor adam hala diyor ki bende sorun yok herkes degil yani. diger platformlari kontrol ederseniz insanlarin son 1-2 haftadir yasadigi sorunlari gorursunuz. her issde elbette sorun var ama telefonun mesgul calmasi gercekten rezalet ve bu konuda hicbir aciklama yapmiyorlar.
Tamam işte sizde sorun var diye herkeste olacak diye bir kaide yok. Sizde herkeste sorun varmış gibi firmayı karalamayı bırakın.

Tamam işte sizde sorun var diye herkeste olacak diye bir kaide yok. Sizde herkeste sorun varmış gibi firmayı karalamayı bırakın.
dostum anlamiyorsun herhalde. issyi karaladigim yok belirli bir kesim sorun yasiyorsa elbette bunu belirtecegim arkadasa. ayrica butun sorunlari gectim musteri hizmetlerinin mesgule atmasi ve bunun hakkinda hicbir aciklama yapmamalari kadar sacma bir sey var mi? bu oyle altyapiyla alakali olabilecek kisiden kisiye degisen bi sorun da degil herkesi etkiliyor bu. sen hala gelmissin sizde sorun varsa herkeste olacak diye bir sey yok diyosun. biraz bir seyleri kavramaya calisin her seyi koru korune savunmayin.

Yeni konular

Geri
Yukarı