Çözüm Netspeed geçiş süreci

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Taahhüt bitimini beklemek zorunlu mu? 8 Nisanda askere teslim olacağım teslim olmadan önce bizimkiler bu işlerle uğraşmayacağı için nisana kadar halletmek istiyorum.
Beklemek zorunda değilsin tabiki.

Farklı bir ISS'den Netspeed'e geçiş işlemlerimi başlattım, bugün belgelerimi WhatsApp üzerinden gönderdim, 1 ay içerisinde tarafımıza kargo ile evrakları ulaştırın dediler. Hızlı geçiş için WhatsApp oldukça iyi olmuş, daha önce de Netspeed kullanıyordum, şimdi geri dönüyorum Netspeed'e. 250₺ ödemek yerine artık 149₺ ödeyeceğim bu konuda mutluyum.
Güncel olarak geçiş işlemleri ve sözleşme+işletmeci değişiklik formu+kimlik fotokopisini 19.04.2023 whatsapp üzerinden gönderdim Netspeede.
Aklınıza takılan bir şey olursa bana da sorabilirsiniz sorularınızı

Farklı bir ISS'den Netspeed'e geçiş işlemlerimi başlattım, bugün belgelerimi WhatsApp üzerinden gönderdim, 1 ay içerisinde tarafımıza kargo ile evrakları ulaştırın dediler. Hızlı geçiş için WhatsApp oldukça iyi olmuş, daha önce de Netspeed kullanıyordum, şimdi geri dönüyorum Netspeed'e. 250₺ ödemek yerine artık 149₺ ödeyeceğim bu konuda mutluyum.
Güncel olarak geçiş işlemleri ve sözleşme+işletmeci değişiklik formu+kimlik fotokopisini 19.04.2023 whatsapp üzerinden gönderdim Netspeede.
Aklınıza takılan bir şey olursa bana da sorabilirsiniz sorularınızı
Kod yazmadıysanız verebilirim, hayırlı olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı