NetSpeed Geçiş Süreci

Yasin Üna1

Hectopat
Arkadaşlar şu anda aktif olarak Türk Telekom kullanıyoruz fakat verdikleri hizmetten ve aldığım hızdan menmun değilim. Altyapım VDSL desteklemekte. Türk Telekom'da şu anda ADSL 70 TL veriyoruz. Şimdi öncelikle Türk Telekom ile sözleşmemi feshedip daha sonra mı geçiş yapacağım yoksa direkt olarak Türk Telekom'dan NetSpeed'e geçiş yapabilir miyim? Bu beni kurulum ücreti vermekten kurtarır. Eğer ki sözleşmemi bozmadan geçiş yaparsam herhangi bir cayma bedeli ödemek zorunda mıyım? Ya da NetSpeed'i arayıp onlar beni kendileri geçiş sağlayabilme imkanı verebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk telekomun cayma bedeli oluyor. Bununla ilgili politikasını sitesinden bulabilirsiniz. Türk net belli bir miktara kadar cayma bedeli karşılıyor. Ancak her iss bunu yapıyor mu bilmiyorum. Netspeed müşteri hizmetlerini arayıp sormalısınız.

Türk Telekom ile bir iletişim kurmana gerek yok, NetSpeed'e gerekli evrakları ulaştırdığında onlar seni direkt olarak geçiş yaptırıyor, taahhüt ücretin yoksa tabii.

Bende TürkTelekom dan NetSpeed'e geçtim ama süreci tam hatırlamadığım için yardımcı olamayacağım. Sen en iyisi NetSpeed'i ara detayları anlat onlar bizzat yardımcı olurlar sana. Çok kolay bir şekilde geçiliyor zaten.

Geri
Yukarı