Netspeed Geçişi ve Performansı

Hocam size bir sorum olacak. Şimdi biz eskiden Ttnet kullanıyorduk ve kapattık interneti. Şu an boş duruyor hat sadece ev telefonu var. Şimdi biz Netspeed'e başvursak interneti şu an var olan hat üzerinden mi verirler yoksa yeniden hat mı çekerler. Cevap verirseniz sevinirim.

Gün 1. Bilgi almak için Netspeed müşteri hizmetlerini aradım. Bana başvuru formunu ve işletmeci değişim formunu indirip doldurmamı ve anlaşmalı kargo firmasıyla göndermemi söylediler. Aynı gün 35 Mbps internet hizmeti için doldurup yolladım.

Gün 2. Kargom ulaştı ve onay için beni aradılar ve 48 saat içerisinde internet hizmeti alabileceğimi söylediler.

Gün 3. (Bugün) Sabah kullanıcı adı ve şifremi yolladılar. 192.168.1.1 bu site üzerinden ''İnternet Ayarları" sekmesinden kullanıcı adı ve şifre girişimi yaptım. Sonuç ektedir.Eki Görüntüle 359364
Konumun neresi?

Hocam size bir sorum olacak. Şimdi biz eskiden Ttnet kullanıyorduk ve kapattık interneti. Şu an boş duruyor hat sadece ev telefonu var. Şimdi biz Netspeed'e başvursak interneti şu an var olan hat üzerinden mi verirler yoksa yeniden hat mı çekerler. Cevap verirseniz sevinirim.
Bence arayıp sor. Hizmet numaranı ver baksınlar.
İstanbul Esenyurt.

Mevcut hat üzerinden internet alabilirsiniz. İsterseniz mevcut ev telefonunu da internet hizmeti alacağınız yere taşıyabilirsiniz. Taşıma işlemi yaparsanız ev telefonu faturası gelmez. :)

merak ettiğim birşey var ping değerleriniz nasıl eskisine göre bende 35mbps 3upload ttnet kullanıyorum ama pingden memnun değilim delaylı acaba netspeed geçsem pingimde azda olsa düşüş olur mu

Hat üzerinden verirler aynı durumdayız 5 gün oldu netspeed'e geçeli. Pek bir farkı yok TTNET'ten onu baştan söylüyeyim 0.10MB farketti download hızında.

Hat üzerinden verirler aynı durumdayız 5 gün oldu netspeed'e geçeli. Pek bir farkı yok TTNET'ten onu baştan söylüyeyim 0.10MB farketti download hızında.
Hocam size sorularım olacak. Şimdi benim evde şu an internet hizmeti yok ama halhazırda hat var bu firmaya taşıma işlemi olark mı başvurmalıyım?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı