Netspeed Hat değerleri

@Eryd Nasıl yapılacağını söylediniz ama ben birde sizden duymak istiyorum. Bu değerler nasıl ?

1573146807354.png

1573147405229.png

1573148227863.png

1573148492644.png

1573148835106.png

1573149185690.png

Test yapıp atın bir bakalım hocam Pingplotter ile.

Dostum merhabalar. bu PingPlotter programından anlıyorsun sanırım. bana da yardımcı olursan çok sevinirim. ben şuan türknet kullanıyorum ve santrale uzaklığım 400 metre yok bile, 100 mbps internet hızı alıyorm ve oyun profili yapa'sındayım. ms de 5 . fakat cs 1.6 oynarken son 1 haftadır sorun yaşıyorum loss ve choke değerleri pingim 15 i geçmemesine rağmen sürekli bir loss ve choke var. ekte test sonuçları var sana zahmet lütfen yorumlarmısın senin bir arkadaş cevabında test yapacağın sitelerin hepsini yazdım az çok yorumladıklarına baktım ve sanırım bende de aşırı loss kaybı var sanıyorum.

Dosya Ekleri

• lux.valve.net.png
    lux.valve.net.png
    90 KB · Görüntüleme: 33
  • vie.valve.net.png
    vie.valve.net.png
    81,3 KB · Görüntüleme: 27
  • www.btk.gov.tr.png
    www.btk.gov.tr.png
    104,9 KB · Görüntüleme: 36
  • www.google.com.png
    www.google.com.png
    125,4 KB · Görüntüleme: 69
  • www.twitch.tv.png
    www.twitch.tv.png
    107,7 KB · Görüntüleme: 66
  • www.twitter.com.png
    www.twitter.com.png
    136,4 KB · Görüntüleme: 36
  • modem istatislikleri.png
    modem istatislikleri.png
    15,2 KB · Görüntüleme: 35
Dostum merhabalar. bu PingPlotter programından anlıyorsun sanırım. bana da yardımcı olursan çok sevinirim. ben şuan türknet kullanıyorum ve santrale uzaklığım 400 metre yok bile, 100 mbps internet hızı alıyorm ve oyun profili yapa'sındayım. ms de 5 . fakat cs 1.6 oynarken son 1 haftadır sorun yaşıyorum loss ve choke değerleri pingim 15 i geçmemesine rağmen sürekli bir loss ve choke var. ekte test sonuçları var sana zahmet lütfen yorumlarmısın senin bir arkadaş cevabında test yapacağın sitelerin hepsini yazdım az çok yorumladıklarına baktım ve sanırım bende de aşırı loss kaybı var sanıyorum.
Loss sorununu bilmiyorum ama choke sorununu bu videoyu izleyerek çözebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Loss sorununu bilmiyorum ama choke sorununu bu videoyu izleyerek çözebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

dostum bu arkadaş csGo için ayarları göstermiş, ama bana cs 1.6 lazım... ama yinede tşkler sağolasın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı