NetSpeed Hat Dondurma

Oikkesh

Kilopat
Hattımı dondurmak için nasıl bir işlem yapmam gerekiyor? Bilgi sahibi olan var mı acaba? Hattı kapatmak gibi dilekçe göndermek tarzında bir işlem yapılıyor mu? Müşteri hizmetlerini arayıp 45dk beklemek istemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz konu dışı olacak ancak bir soru sormak istiyorum, NetSpeed'ten memnun musunuz?
Genel olarak memnunum 50 download 3 upload paketini kullanıyorum 47 nin aldtına düştüğünü görmedim. Son gelen modem kirası zammı ile birlikte 98 lira veriyorum. Müşteri hizmetlerine ulaşması biraz sıkıntı oluyor. Aramamak için online işlemlerden yazılı olarak ulaşmaya çalışıyorum dalga geçer gibi numara bırakıp arayın diyorlar.

@Oikkesh Anladım, yanıtınız için teşekkür ediyorum. Türknet'te de aşağı yukarı aynı sorun var duyduğum kadarıyla.
Kendi evimde Türknet kullanıyorum son zamanlarda ufak kesintiler yaşıyorum ve müşteri hizmetlerine ulaşılamıyor. Netspeed'i öğrenci evinde kullanıyorum dondurmak istememin sebebide o zaten.

@Oikkesh İkisini de deneyimlediğiniz için tekrar yazma isteği duydum, bir yandan konunuz saptı gibi oldu bunun için de özür diliyorum. Siz bu iki servis sağlayıcısından hangisini tercih edersiniz?

NetSpeed'den çok memnunum. Covid-19 mevzularından sonra çağrı merkezine ulaşma süresi biraz artmış sadece. Normalde beklemeden direkt olarak bağlanıyordum. Bugün geç saatlerde aradım, 1 dakika falan bekledim.

@iGY 6 ben de TTnet, sonrasında TurkNet, sonrasında NetSpeed kullanan biri olarak kesinlikle NetSpeed'i önerebilirim. Para odaklı değil müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyorlar.

@Oikkesh İkisini de deneyimlediğiniz için tekrar yazma isteği duydum, bir yandan konunuz saptı gibi oldu bunun için de özür diliyorum. Siz bu iki servis sağlayıcısından hangisini tercih edersiniz?
Hangisi en iyi tarifeyi sunarsa onu tercih ederim tabi ki. Türknet 35'e 3 VDSL paket veriyor altyapım en fazla bunu destekliyor zaten. Netspeed kullandığım yerde ise sadece fiber altyapı var. Ama ikisininde aynı tarifeyi aynı fiyata verdiği bir durumda hangisini tercih edersiniz diye sorarsanız Türknet derim nedeni ise Netspeed'in yaklaşık 2 ay önce (emin değilim) sürpriz olarak 9 liralik bir zam yapması.

NetSpeed eski abonelerindenim.
75 download 4 upload olan paketi kullanıyorum. Aylık 76 TL ödüyorum. Taahhütüm yok.
Modem kiralamadım. Piyasadan kendim modem satın aldım. 2 yıldır kullanıyorum. Müşteri hizmetlerine 10 dakikadan daha geç bağlandığım olmadı. Kesilme problemi çok nadir yaşıyorum. Ayda 1 kereden az diyebilirim. Ortalama olarak ayda 400 GB üstü internet kullanıyorum.
Pakete ilk yıl 65 TL ödedim. O zaman da taahhüt yoktu. Zam yaptılar 76 TL oldu yine taahhüt yok. İstediğim an kapattırabilirim. 1 yıldır da 76 ödüyorum. Bu arada kotasız paket tamamen sınırsız.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı