Netspeed iyi mi?

Aradım Netspeed'i 35MB 261 TL diyor ve VDSL modem almam gerekli imiş.
Sendeki modem adsl ise evet vdsl modem lazım. Ben temiz 2ci el (arkadaştan) DX 3200 aldım çokta memnunum, sarı sayfalarada bakabilirsin. Şu an kullandığın modemin modelini yazarmısın? Almışken wifi 6 modem alırsan daha iyi olur.

Son düzenleme:
Sendeki modem ADSL ise evet VDSL modem lazım. Ben temiz 2ci el (arkadaştan) DX 3200 aldım çok da memnunum, sarı sayfalarada bakabilirsin. Şu an kullandığın modemin modelini yazar mısın? Almışken Wi-Fi 6 modem alırsan daha iyi olur.

Hocam şu an dandik bir modem takılı Superonline ekibinin taktığı bilmiyorum. Markasını öneriniz var mıdır? Modem alacağım 0 alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana da geçiş süreçlerimde @Ozz2018 tavsiyede bulunmuştu. Şimdi eve Kat 5 kablosu çekeceğim ve 4x netspeed olmuş olacak. Zam gelse de kuvvetle muhtemel kullanacağım.

Hocam şu an dandik bir modem takılı Superonline ekibinin taktığı bilmiyorum. Markasını öneriniz var mıdır? Modem alacağım 0 alacağım.
Dediğim gibi ben alttaki modemi kullanıyorum ve memnunum. Ne crc hataları ne yavaşlama ne birşey var. Bant genişliğini güzel ayarlıyor ve wifi 6. Zyxel, Keenetic veya TP-Link modemler iyidir. Ben olsam ASUStan uzak dururum.

Bana da geçiş süreçlerimde @Ozz2018 tavsiyede bulunmuştu. Şimdi eve Kat 5 kablosu çekeceğim ve 4x netspeed olmuş olacak. Zam gelse de kuvvetle muhtemel kullanacağım.
Dostum fazla bir fiyat farkı olmaması gerekir. Sıfırdan çekeceksen cat 6 ve Ugreen marka kullanmanı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı