Türknet vs Netspeed

O zaman benim yaptığım yorumlara pişmiş kelle ifadesi bırakmaktan vazgeçeceksin ve yalan söylemeyi kes ondan sonra gubidik firmasınamı geçiyorsun nereye geçiyorsan geç ama insanları yanıltmayı bırak burası madem forum ona göre davran yalan dolan yazdığın şeylere doğru değil yazmanın bir sorun olduğunu düşünmüyorum.
Asıl packet loss sende kronik hale gelmiş senin senden haberi yok.

Yok Furkan hocam öyle oylamayla falan olacak şeyler değil zaten ama kullanmadığı halde firmada öyle bir sorun varmış mış miş miş miş yazanlara kızıyorum. Sırasıyla deneyin TürkNet'te iyi NetSpeed'te iyi sırasıyla deneyin içinden çıkılmaz sorunlar yaşayacağınızı düşünmüyorum her ikisinde.

Bak sana o kadar sesli güldüm ki. Sen bana gülücük atmasan seni takmam bile. NetSpeed'i kullanmadım fakat çok yakın tanıdığımdan biliyorum. Ve NetSpeed'e şikayetlerin geneli packet loss ve ping sorunu oluyor. Bunu araştıramıyorsan üzgünüm sana başka bir şey söyleyemem.
Türk Telekom taahüdüm bittiği için başka bir ISS'e geçmeye karar verdim. TürkNet'te çok fazla sıkıntı yaşayan kullanıcı gördüğümden dolayı bu hafta NetSpeed'e geçtim.

Altyapın iyi ise TürkNet'e sorun yaşamazsın.

Bak sana o kadar sesli güldüm ki. Sen bana gülücük atmasan seni takmam bile. NetSpeed'i kullanmadım fakat çok yakın tanıdığımdan biliyorum. Ve NetSpeed'e şikayetlerin geneli packet loss ve ping sorunu oluyor. Bunu araştıramıyorsan üzgünüm sana başka bir şey söyleyemem.

Altyapın iyi ise TürkNet'e sorun yaşamazsın.

İşte anlayış sınırı örneği budur neyini araştırayım 3 yakın arkadaş zaten kullanıyoruz. Burada kullananlarda yazıyor öyle bir sorun olmadığını ama sen ne diyorsun efendim arkadaşımdan duydumda öyleymişte mişmişte miş mişte ölme eşşeğim ölme.

İşte anlayış sınırı örneği budur neyini araştırayım 3 yakın arkadaş zaten kullanıyoruz. Burada kullananlarda yazıyor öyle bir sorun olmadığını ama sen ne diyorsun efendim arkadaşımdan duydumda öyleymişte mişmişte miş mişte ölme eşeğim ölme.

Sana sadece bu forumdaki birkaç konudan birini bırakıyorum. Genel olarak diyorum herkeste demiyorum zaten azıcık okuma yazman varsa anlarsın. Sen yaşamıyon diye bir başkası yaşamayacak mı?

O zaman benim yaptığım yorumlara pişmiş kelle ifadesi bırakmaktan vazgeçeceksin ve yalan söylemeyi kes ondan sonra gubidik firmasınamı geçiyorsun nereye geçiyorsan geç ama insanları yanıltmayı bırak burası madem forum ona göre davran yalan dolan yazdığın şeylere doğru değil yazmanın bir sorun olduğunu düşünmüyorum.
Asıl Packet Loss sende kronik hale gelmiş senin senden haberi yok.

Yok Furkan hocam öyle oylamayla falan olacak şeyler değil zaten ama kullanmadığı halde firmada öyle bir sorun varmış mış miş miş miş yazanlara kızıyorum. Sırasıyla deneyin Turknet'te iyi Netspeed'te iyi sırasıyla deneyin içinden çıkılmaz sorunlar yaşayacağınızı düşünmüyorum her ikisinde.
Teşekkür ederim hocam :)
Türk Telekom taahüdüm bittiği için başka bir ISS'e geçmeye karar verdim. TürkNet'te çok fazla sıkıntı yaşayan kullanıcı gördüğümden dolayı bu hafta NetSpeed'e geçtim.
Deneyiminiz nasıldır hocam bilgilendirir misin 😊
Onları boşver en iyisi millenicom
Verdiği hız ve ücreti kıyasla isek türknet ve netspeed daha makul geliyor bana hocam :)

Netspeed kullanıyorum 1 yıl'a yakın oldu.Daha hiç bir problem yaşamadım 75MBPS VDSL2 Kullanıyorum.Paket kaybı sorunu bende yok.Eski TT internetim'de CSGO'da 80ping alırken şuanda 55ping ile oynuyorum :D

Bu arada Nevşehir'de oturuyorum.5 Dakikalık mesafe'de oturan arkadaşım TT kullanıyor ve aynı oyunda 70ping+ alıyor.

Asıl Packet Loss sende kronik hale gelmiş senin senden haberi yok.

Yok Furkan hocam öyle oylamayla falan olacak şeyler değil zaten ama kullanmadığı halde firmada öyle bir sorun varmış mış miş miş miş yazanlara kızıyorum. Sırasıyla deneyin Turknet'te iyi Netspeed'te iyi sırasıyla deneyin içinden çıkılmaz sorunlar yaşayacağınızı düşünmüyorum her ikisinde.
Emoji atılmasından rahatsız oluyorsan mesaj atma, boş tartışma çıkarmaktan başka işin yok mu? Konuyu bozmayıp yardımcı olmak mesela? Siz ve 3 arkadaşınız sorun yaşamadı diye firma mükemmel olmuyor maalesef.

Netspeed kullanıyorum 1 yıl'a yakın oldu.Daha hiç bir problem yaşamadım 75MBPS VDSL2 Kullanıyorum.Paket kaybı sorunu bende yok.Eski TT internetim'de CSGO'da 80ping alırken şuanda 55ping ile oynuyorum :D
Benim altyapımda vdsl2 destekliyor, türknet yapa kapsamından nasıl vae ye geçebilirim arkadaşlar, çünkü netspeed türknet yapa dahilinde olduğum için yardımcı olamıyor yapadan vae ye geçmem gerekiyormuş
Arkadaşlar lütfen tartışma yaşanmasın benim kafam gerçekten karıştı

Yeni konular

Geri
Yukarı