Türknet vs Netspeed

Benim altyapımda vdsl2 destekliyor, türknet yapa kapsamından nasıl vae ye geçebilirim arkadaşlar, çünkü netspeed türknet yapa dahilinde olduğum için yardımcı olamıyor yapadan vae ye geçmem gerekiyormuş
Arkadaşlar lütfen tartışma yaşanmasın benim kafam gerçekten karıştı
Hocam o konuda bir fikrim yok isterseniz onu TürkNet ile görüşün.Zaten iki firmada'da Tahahhüt yok deneyin hangisi iyi geliyor ise onu kullanın.

Benim altyapımda VDSL2 destekliyor, TürkNet yapa kapsamından nasıl VAE'ye geçebilirim arkadaşlar, çünkü NetSpeed TürkNet yapa dahilinde olduğum için yardımcı olamıyor yapadan VAE'ye geçmem gerekiyormuş.
Arkadaşlar lütfen tartışma yaşanmasın benim kafam gerçekten karıştı.

TürkNet yapadaysan onda kal. Altyapın upload hızında ne kadar kaldırıyorsa onu veriyor. Türkiye'de yüksek upload hızı bulmak zor. NetSpeed'e falan geçsen 5 Mbps üstü upload alamazsın.

Haklısın fakat cepden 100 lira çıkacak sonuçta ve ben sorunsuz bir net istiyorum ikinci kez 100 lira vermek istemiyorum.

TürkNet yapadaysan 85 TL vereceksin. Download/upload olarak altyapın ne kadar kaldırıyorsa o kada verecekler. Türkiye yüksek upload bulmak zor. Bence dene derim?

TürkNet yapadaysan onda kal. Altyapın upload hızında ne kadar kaldırıyorsa onu veriyor. Türkiye'de yüksek upload hızı bulmak zor. NetSpeed'e falan geçsen 5 Mbps üstü upload alamazsın.
Nakil etmek istediğim yerde yapa yok maalesef tt altyapısı üzerinden 75 mbps veriyor. Ailemin evinde bağlı olan türknet yapa dahilinde 17 download 1 upload veriyor fark 0

Haklısın fakat cepden 100 lira çıkacak sonuçta ve ben sorunsuz bir net istiyorum ikinci kez 100 lira vermek istemiyorum.

Yani hocam kafanda tart ona göre bir şey yap. Her ne kadar TT ülkemizde Sevilmese'de Yine'de bana iyi hizmet sağladılar, sorun olduğunda arıyordum çözüyorlardı. TürkNet sanırsam bu kounda biraz sıkıntılı. NetSpeed'de 2 dk da müşteri hizmetlerine bağlanabiliyorsun. Ping olarak bana ilaç gibi geldi fiber geçmeyi düşünüyordum şu anda fiber gibi Ping'im var. Ama yine de geçeceğim ping azalsın diye. TürkNet yapa iyi bir upload veriyor. NetSpeed bana 5 veriyor.Upload senin için çok önemliyse ona göre bir seçim'de yapabilirsin.
Etrafında'ki insanlara sor hangi int kullanıyorlar beğeniyorlarmı ona göre'de hareket edebilirsin.

Yani hocam kafanda tart ona göre bir şey yap. Her ne kadar TT ülkemizde Sevilmese'de Yine'de bana iyi hizmet sağladılar, sorun olduğunda arıyordum çözüyorlardı. TürkNet sanırsam bu kounda biraz sıkıntılı. NetSpeed'de 2 dk da müşteri hizmetlerine bağlanabiliyorsun. Ping olarak bana ilaç gibi geldi fiber geçmeyi düşünüyordum şu anda fiber gibi Ping'im var. Ama yine de geçeceğim ping azalsın diye. TürkNet yapa iyi bir upload veriyor. NetSpeed bana 5 veriyor.Upload senin için çok önemliyse ona göre bir seçim'de yapabilirsin.
Etrafında'ki insanlara sor hangi int kullanıyorlar beğeniyorlarmı ona göre'de hareket edebilirsin.
Malesef yapa kapsamında değil yerleşim yeri tt altyapısı üzerinden destek verecek 2 iss da

Yeni konular

Geri
Yukarı