Netspeed iyi midir?

The Rfue

Hectopat
Daha fazla  
Kullanmakta olduğum internet gerçekten çok kötü. Oyunlarda en az 95 ping alıyorum, hızım da 14-15 Mbps civarı. Netspeed'in kendi sitesinden altyapı sorguladığımda alabileceğim maksimum hız 100 Mbps, santrale olan uzaklık 1 metre yazıyor. Sizce Netspeed nasıldır, geçmeli miyim?

Netspeed kullanırsın, bir gün bozulursa teknik ekip yok. Türk Telekom çalışması var derler geçerler başka hiçbir şey yapamazlar. Böyle firmalara geçecekseniz en ucuza geçin çünkü 3-5 ay sürmüyor.

Ben kullanıyorum. Müşteri hizmetleri başta çok hoşuma gitti sonra baya ilgisiz davranmaya başladılar. İnternetim sürekli kopuyor ama bu modemimden kaynaklı da olabilir bilmiyorum. Genel olarak alabilirsiniz diyorum.

Kullanmakta olduğum internet gerçekten çok kötü. Oyunlarda en az 95 ping alıyorum, hızım da 14-15 Mbps civarı. Netspeed'in kendi sitesinden altyapı sorguladığımda alabileceğim maksimum hız 100 Mbps, santrale olan uzaklık 1 metre yazıyor. Sizce Netspeed nasıldır, geçmeli miyim?

Bilindik bir marka değil, müşteri hizmetleri ilgisiz. TurkNet'e geçmenizi öneririm.

Türk Telekom kullanıyorum. Her gün reset istiyor internet. Yoksa iyi ama bu konu beni sıkmaya başladı. Birgün arayacam TT'yi gerisini anladınız..

Türk Telekom kullanıyorum. Her gün reset istiyor internet. Yoksa iyi ama bu konu beni sıkmaya başladı. Bir gün arayacağım TT'yi gerisini anladınız.

Alıcağınız 2 cevap
1-modeminizi açıp kapayın.
2-internet paketinizi yükseltin.

Netspeed kullanırsın, bir gün bozulursa teknik ekip yok. Türk Telekom çalışması var derler geçerler başka hiçbir şey yapamazlar. Böyle firmalara geçecekseniz en ucuza geçin çünkü 3-5 ay sürmüyor.
Teknik ekip yok mu? Türk Telekom ile anlaşmalılar, TT'den geliyor ekipler. Ayrıca 2.5 senedir belki 3 sene oldu kullanıyorum bir sorununu görmedim. 3-5 ay sürdüğünü nerden uyduruyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı