Netspeed kullanıcıları internetinden memnun mu?

Netspeed kullanıcıları internetinden memnun mu?

• Evet

Oy: 5 62,5%
  • Hayır

Oy: 3 37,5%

• Oy verenlerin toplamı
    8
Hangi paketi kullanıyorsunuz memnun musunuz?
Elazığ ili için konuşuyorum. HOP noktaları berbat. 100mbps fiber altyapıda aşırı şekilde ping dalgalanması ve packet loss yaşadığım için Türk Telekoma geçiş yaptım. Aynı modem ve altyapıda herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum şu an.

Elazığ ili için konuşuyorum. Hop noktaları berbat. 100Mbps fiber altyapıda aşırı şekilde ping dalgalanması ve packet loss yaşadığım için Türk Telekom'a geçiş yaptım. Aynı modem ve altyapıda herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum şu an.

İzmirdeyim Netspeed geçeceğim gibi kararsızım.

Düzce içinde kullanıyorum. Ultimate Fiber paketi kullanıyorum iki kişiyi de üye yaptığım için 140 TL ödüyorum. 5 Ay oldu, şu ana dek bir kere 2 saatlik kopma yaşadım. Onun dışında hiç sıkıntı olmadı. En mükemmel yönü de müşteri hizmetlerine bir dakika olmadan bile ulaşabiliyor olmak. TürkNet sonrası çok iyi geldi.

Bakımdan önce 50 pingle oynadığım oyunu şu an 60-80 arası oynuyorum. Memnunum ama şu ping olayını çözmeleri gerekiyor.

İzmirdeyim Netspeed geçeceğim gibi kararsızım.
Taahütsüz internet olayı güzel fakat zam yolda. 3 ay içinde de 5 ay içinde de hatta yarın bile zam yapabilirler. Bu durumda sesinizi çıkartamazsınız çünkü "ben senin hizmetini 12 ay kullanıp paranı her ay ödeyecem, sen de bana bu sürede sabit fiyatlı hizmet ver diyemiyorsun."
Öncesinde ne kullanıyordunuz bilemem ama altyapı türk telekom altyapısıysa Türk Telekom, Turkcell altyapısı ise Superonline derim.
Quadrionss arkadaşımızın dediği gibi müşteri hizmetleri çok iyi, gece 12'de bile 5 dakikada ulaşıyorsun, gerekirse senin pcne anydesk ile bağlanıp sorunu yerinde inceleyip destek veriyorlar.
Bir süre deneyebilirsiniz, bir şey kaybetmezsiniz. Eğer ki memnun kalırsanız devam edersiniz, beğenmezseniz taahüt olmadığı için by by...

Geri
Yukarı