Çözüldü NetSpeed mi? Millenicom mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HolxY LaBraus

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlara arasında çok kaldım. İkisinin de kötü ve iyi yorumları var. Bir de buradan sorayım dedim. Siz olsanız hangisin tercih ederdiniz? NetSpeed mi Millenicom mu?

Çözüm
Altyapınız iyiyse ikisinden de aynı verimi alırsınız. Benim altyapım iyi durumda iki senedir Netspeed kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım.
Arkadaşlara arasında çok kaldım. İkisinin de kötü ve iyi yorumları var. Bir de buradan sorayım dedim. Siz olsanız hangisin tercih ederdiniz? NetSpeed mi Millenicom mu?

2 sene sorunsuz NetSpeed kullandım. Millenicom'da iyidir lafım yok ama pahalı bana göre. Tercih etmezdim bu yüzden.

2 sene sorunsuz NetSpeed kullandım. Millenicom'da iyidir lafım yok ama pahalı bana göre. Tercih etmezdim bu yüzden.
Altyapınız iyiyse ikisinden de aynı verimi alırsınız. Benim altyapım iyi durumda iki senedir Netspeed kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım.
İkisinde de 60Mbps Hız olarak gösteriyor alt yapı sorgulamasında netspeed de 74TL 35Mbps destekliyor millenicomda 85TL 35Mbps destekliyor. Sizce ne yapmalıyım. Yeni eve taşınacağız oraya hangi interneti bağlatsam diye kaç gündür düşünüyorum. Siz olsanız hangisini seçerdiniz?
TürkNet veya Millenicom.
TürkNet taşınacağımız yerde altyapısı yok. Ama binada kullanan var nasıl oluyor o ?

Netspeed bana 75MBPS, Millenicom ise 100MBPS Fiber verdi. Direkt geçtim ve şu an 100MBPS alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı